Düşük yaptım ...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nilaysavas tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

27 Mart 2009
    Konu Sahibi : nilaysavas
  1. nilaysavas

nilaysavas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben şubatın 14 ünde yaklaşık 2 aylık olacak olan bebeğimi kaybettim...kanamam geldiği zaman dr a gittiğimizde ultrasyona baktığında dr kaç haftalık die sordu 7.5 dediğimde ultrasyonda 5 haftalık göründüğünü adetimde düzensizlik olup olmadığını sordu düzensizlik olmadığını söyledm...akşamında düşük yaptm dr um bana bebeğin gelişmediğini ve sağlıksız bebek olduğu için vücudun bebeği dışarı attığını söyledi.şimdi üzerinden 1 ay geçti ve aşırı derecede korkularım var ya 2.side bu şekilde olursa die.benim gibi bu şekilde problem yaşamış birileri varsa bana yardım edebilirmi :KK43:(

2. 27 Mart 2009
  3. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Doktoruna sordunmu?problem olurmuymuş 2.hamilelilk?...............

4. 27 Mart 2009
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    canım arkadaşlarımdan biliyorum.. düşük yapan bütün arkadaşlarımın şimdi sağlıklı bebekleri var.. sen kuruntu yapma..

6. 27 Mart 2009
  7. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle çok geçmiş olsun
    düşük yapmak gerçekten çok üzücü hemde çok sancılı bir süreç
    malesef ablamda sizin gibi bir düşük yaşadı çocuğunun gelişmediğini söylemişler
    şimdilik iyi çok şükür
    birincisi düşük oldu diye ikinciside öyle olacak değil
    kendinizi böyle düşünüp üzmeyin daha fazla
    ne demişler iyi düşün iyi olsun
    allah hayırlı evlatlar nasip etsin umarım en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik yaşarsınız..

8. 27 Mart 2009
  9. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim çok üzüldüm
    bende 8 haftalık düşük yapmıştım
    ama şimdi nur topu gibi bi oğluşum var
    sakın öyle düşünme,genelde ilk gebeliklerde düşük olabiliyor
    inş.2.bebeğini sağlıkla alırsın kucağına:teselli:

10. 27 Mart 2009
  11. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bi tanıdığım var benimde iki kere düşük yaptı biri 2 aylıkken düşmüştü.. söylediğine göre doktor rahminiz çocuğu taşıyamıyo demiş.. o da senin gibi çok korkuyordu 3. ye hamile oldğunda iş bile yapmazdı evde düşecek korkusundan zamanla yendi onları şimdi çok şükür 2 tane cici mi cici yavrusu var.. hiç korkma canım allaha bolca dua et sadece hayırlı ve saglıklı bi evladın olsun die... allah yardımcın olsun ve çok geçmiş olsun canım

12. 27 Mart 2009
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun.ben de 6 ay önce kürtaj oldum bebeğimin kalbi durduğu için.ben de hala atamadım.her ay adet olunca ağlıyorum.cnm ama sabretmekten ve beklemekten başka çaremiz yok.benim 1 sene bebeği olmayan arkadaşlarım var.sabretmek çok zor ama sakın kötü düşünme.çok samimi bir şey söyliyim.ben bebeğimin hep gideceğinden korkuyordum,düşeceğinden korkuyordum ama kötü düşünme sakın cnm.bebeğimi kürtajla aldılar düşmedi benim.allah hepimizin yardımcısı olsun.

14. 27 Mart 2009
  15. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çok geçmiş olsun,inşallah yeniden kısa sürede hamile kalırsın.........................

16. 27 Mart 2009
  17. deren23

deren23 Guest

çok geçmiş olsun tatlım ama ilk bebek düşük olunca ikinciside olcak die bişey yok benim ablamda düşük yaptı ama 2 ay sonra şimdki afacanımız oldu merak etme ALLAH'ın izniyle nur gbi bebişlerin olur...çok mutlu olursun inşalllah...

18. 27 Mart 2009
  19. _davidof_

_davidof_ ღ♥...pяєиsєsiM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok geçmiş olsun..

Benim ilk gebeliğim boş gebelikti doktorumun verdiği hapla evde düşük yaptım 9 haftalıktı. Benim de korkularım vardı ilki boş gebelik diye diğerleri de öyle olursa diye korkuyodum. Fakat doktorum bu korkularımın yersiz olduğunu söyledi ilki öyle oldu diye ikincisi de öyle olacak diye bişey yok dedi. Bir ay korundum korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım.
    Tekrarlayan düşüklerde araştırma yapılıyomuş herhangi bir sorun var mı ?diye bildiğim kadarıyla canım.
    İçini ferah tut cnm tanıdığım çook kişi var ilkini düşük yapıp ikincisinde sağlıkla bebeklerine kavuşan. Allah isteyen herkese tattırsın bu duyguları inşallah..