düşük yaşayan arkadaşlar belirtileriniz nasıldı?

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve pelin003 tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : pelin003
  1. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mrb..bugün adetimin 17. günü adetime yaklaşık 17 gün kaldı...bugün eşimle birlikte olurken biraz fazlaca kan geldi...sonra pembe bi akıntıya dönüştü...biraz önce lavaboya gittiğimde önce kan sonra kanlı bi parca düştüü..ne yapacağımı şaşırdım..ağrım yok..sadece karnımın alt tarafına bastırınca hafif bi sızı var..karnımda şişti..belimde hafifbi sızı..dr ye yarın gidecem ..ama bu gece çok meraklanıyorumm..acaba erken düşükmü yapıyorumm...lütfen cevaplayıNN

2. 30 Nisan 2009
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm ya bende bu sorunlar bogusuyorum sabahdan berı kk soruma cvp arıyorum ben dogum kontrol hapı almaya saglık oacagına gıttım doktor vermedı dusuk yapmıs olabılırsın dedı yarın gel test yapalım dedı ama gıtmedım ya dusuk bu kadar basıt bırseymı kı korkuyorum ama bır yandanda neden gıtmedım onuda bılmıyorum

4. 30 Nisan 2009
  5. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında internette bi araştırdım ben..erken düşüklerde ağrı olmaya bilirmiş..kan olması mesele değilde parça gelince korktumm..bence sende erteleme bi test yaptır..ne olur ne olmaz..

6. 30 Nisan 2009
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ama cnm benım parcalı deıldıkı normal kandı

8. 30 Nisan 2009
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    mesela benım ılk adet gunumde her zaman karnım agrır bundada ılk gun agrıdı ıkıncı gun gectı parcada yoktuuuuuuu

10. 30 Nisan 2009
  11. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi yine lavoboya gittim yine parça geldii..yaaa bana garip şeyler oluyooodelikafadulden..sana sadece kan geldi diyemi düşük yapmış olabilirsin dedi doktorr..o zaman benim durum daha vahimm

12. 30 Nisan 2009
  13. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm valla sordu bana parca geldımı yok dedım ama sen genede yarın gel dedı gıtmedım benımkı normal akıntıydı hatta bıtmek uzere

14. 1 Mayıs 2009
  15. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Ben 6 haftalık düşük yaptım:çok üzgünüm:
    çok sancım vardı önce leke şeklinde kan geliyordu bir kaç gün sonra da birden ani bir sancım oldu ve sancı sıklaştı 2 daki kada bir gelmeye başlamıştı kasıklarım çok ağrıyordu ya benim resmen rahimazğzım açılmıştı yani bunu bile hissettim sonra tamamen düştü zaten parça geldikten sonra sancımda dindisenağlama
    Ama adeetinin 17. günü nasıl anlamadım onu ben yani daha yumurtlama dönemi gibi üstüne görmüş olman gerekirki şuan parçalı düşük yapmış olasın canım..:uhm:

16. 1 Mayıs 2009
  17. Elis

Elis Guest

icimden akip gittigi hissettim,icimi yarip tutmak istedim evladimi,annem gitme dedim,ama tutamadim,gitti cocugum,senağlama

18. 1 Mayıs 2009
  19. peluse

peluse *EBRU* Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Adet siklusun sanırım 34 gün. O zaman şu an tam yumurtlama dönemindesin. Yumurtlayıp döllenme olsa bile daha birkaç hücreden oluşan bir yapıdır bu şekilde adet siklusunun tam ortasında hem de yumurtlama gününde düşük olması pek olası görünmüyor . Mutlaka bir doktora görün. Rahim ya da rahimağzıya ilgili başka bir problem olabilir.
    Geçmiş olsun.