DÜŞÜKLER,KAN PIHTILAŞMASI,ERKEN DOĞUM,BEBEK ÖLÜMLERİ.....içeriye bir bakın!!!

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve jarnana_21 tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : jarnana_21
  1. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar merhaba sizleride bilgilendirmek amacıyla herkesin görmesi amacıyla bu başlığı açtım.2 ve 2den fazla düşüğü olanlar kan pıhtılaşması olanlar erken doğum vs. bunun dinen karşılığı ümmü sübyan lütfen sizlerde internetten araştırın ben tesadüfen bir dostumuzun evinde bir yakını yüzüme bakarak söyledi 2 düşüğüm olduğunu ve kan pıhtılaşması olduğunu eğer bu duayı muskayı yaptırmazsak düşermiş hepsi doğsa bile doğduktan sonra ölürmüş yada sakat doğarmış bizim bir akrabımızdada olduğunu bana söyleyince hatırladım inanırsınız inanmazsınız saygı duyarım ama bildiğimi aktarmak boynumun borcu şimdi bu duayı yaptıracak yer arıyorum ben ve tabii pıhtılaşma olup olmadığını da öğreneceğim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin RABBİM !!!

dreamy07 ve karakiz82 bunu beğendi.
  2. 4 Mart 2010
  3. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    valla bir anıdığımız bana yazmış bu duayı üzerimde taşıyorum...bu4. hamileliğim inşallah allahım oğlumu koklamayı büyütmayi hayırlısıyla nasip eder...

4. 4 Mart 2010
  5. Premete

Premete Mete ve Tolga'nın annesi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de erken doğumla oğlumu kaybettim sonrasında da bir düşüğüm var. Bu duayı duyunca yaptırsam mı diye çok düşündüm ama internette araştırdım ıslam alimleri bu muskadan medet ummanın Allah'a şirk olacağını, böyle birşeyin dinde olmadığını tamamen geleneklerle ilgili olduğunu söylüyorlar. Onun yerine Allah'a dua ederek, hayırlısını dilemek gerektiğini söylüyorlar. ınsan çaresiz kalınca herşeyden medet umuyor. Benim anneannem de 4 bebek kaybetmiş, sonra hocaya gitmişler hoca ona okumuş sonra bir yer tarif etmiş oradaki çeşmeden kurbağa tutup bacağını pişirip yemesini söylemiş. Anneannem onu yapmış sonra 4 tane de sağlıklı çocuğu olmuş. Düşününce saçma geliyor, belki de vücut artık hamileliğe alıştığı için sorun olmadı. Hepimiz Allah inancı olan insanlarız bu tür muska işleri beni biraz korkutuyor, fayda sağlayalım derken dinen yanlış birşey yapmaktan korkuyorum.

6. 4 Mart 2010
  7. edrne

edrne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende 4 düşük yaşadım sonra belime dua okuyup ip bağladırar ve hiçbir sorun yaşamadan doğurdum ama aynı zamanda tahlillerim temiz çıkmasına rağmen her gün iğne kullandım

8. 4 Mart 2010
  9. jarnana_21

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım inşallah oğlunu öpüp koklamayı büyütmeyi nasip eder yabana atılcak bir konu değil bu iyi yapıyorsun üzerinde taşıyarak birde ben yazanı bulabilsem taşıyabilsem...

10. 4 Mart 2010
  11. jarnana_21

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    islam alimleri o tv ye cıkan sözüm ona ilahiyatcıla büyüyü de inkar ediyorlar ama nas ve felak suresinin bunun için indiğini ilk büyü yahudi bir kadın tarafından peygamberimize yapıldığını unutuyorlar yabana atılcak bir konu bence korkmayın sonucta Kurandan gecen ayetler sureler yazılıyor okumakta aynı taşımakta rahat olun.bakın oğlunuzu kaybetmişsiniz Rabbim yaşatmasın bir daha zaten bu sübyan erkek çocuklarını yaşatmazmış genelde...

12. 4 Mart 2010
  13. jarnana_21

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tahlillerdede bazen hiç birşey yokmuş gibi de çıkartıyormuş ama genelde kan pıhtılaşması ve knla ilgili rahatsızlıklar oluyor Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

14. 4 Mart 2010
  15. jarnana_21

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    rüyalarımdaki korkularımın sebebi de buymuş rüyada korkutarak düşüğe neden oluyor zaten arkadaşlar bilginize...

16. 4 Mart 2010
  17. edrne

edrne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bede tam 2.5 sene ruyalarımda sıkıntı yaşadım

18. 4 Mart 2010
  19. dekinman

dekinman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende 1 sene içinde kalp durması sonucıu 2 bebek kaybettim ümmü sübyanı banada çok söyleyenler var bende bunun üzerine nette araştırdım
    bunu yazdırmak yerine hamile kalındığında felak nas ihlas surelerini ve anlamlarını her gün hamile olan kişinin okuması gerektiği yazıyordu açıkçası mantıklı geldi fakat kafamda bazen çok karışıyor acaba yaptırsammmı diye çünkü her duyan tavsiye ediyor bakalım hayırlısı Allah hepimizin yardımcısı olsun ...