Düşüklerinizin nedeni belli değil mi? Hadi burada paylaşıyoruz...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Nargile tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Nargile
  1. Nargile

Nargile Haktan&Beren Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    2 düşükten sonra yapılan tüm araştırmalar,tahliller sonuçsuz kaldı.
    Tekrar hamile kalmaktan çok korkuyorum.Tekrar kaybetmeye dayanamam gibi geliyor.
    Benim gibi düşüklerinin nedeni belirsiz arkadaşlar
    tedavilerimizi ve hikayelerimizi burada paylaşalım.lüüütfennnn:Saruboceq:

Not:
    Umutsuzluk:çok üzgünüm:
    Moralsizliksenağlama
    StresÇok üzgünüm çoook
    bu konuda yasaktırkaydirigubbakcemile5

2. 29 Ekim 2008
  3. poyrazsel

poyrazsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Büyük geçmiş olsun! ben de bir ay önce düşük yaptım. 6 ay önce miyom ameliyatı geçirmiştim. doktorlar miyomlardan olabileceğini söyledi ama kesin ona da bağlayamadılar. Ama senin de dediğin gibi ümitsizlik yooookkkk. hatta bu gün üç düşükten sonra bebeşi olan birinden haber aldım. bu da bizler için umut olsun!hayırlı ve sağlıklı bir şekilde hamile kalıp hayırlı ve sağlıklı bir evladı kucağına almayı Allah nasip etsin.

4. 29 Ekim 2008
  5. Nargile

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    Çok geçmiş olsun canım.Umarım artık tekrarlamaz düşüklerimiz.
    Kocaelide hangi doktora gidiyorsun canım....

6. 29 Ekim 2008
  7. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    2 kimyasal gebeliğim var

8. 29 Ekim 2008
  9. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bende bu hamileligimden önce düsük yaptim ve cok korkuyorum bu hamileligimden nekadar doktorlar gelisimi cok iyi deselerde , hic bir acilma yok deselerde ben cok korkuyorum ...

Doktorlar bendede hic birsey söyliyemediler , ilk önce bir umut verdiler hani belki düsürmemissindir diyerekten tek kan akintin oluyordur dediler sonra iki gün beni acilarla biraktilar sonrada düsürdün dediler hic birsey kalmadi dediler yani kürtaja gerk yok demeye getirdiler bu hamileligimdede dis gebelik olabilir dediler maf ettiler beni ama degilmis esimin dogum gününde ona dogum günü hediyesi oldu herhalde kese göründü ve hamileydim ...

cok seviniyorduk ama ikimizde cocuklar gibi hastanede oturduk agladik, haykiramadik sevincimizi oysaki ne isterdik bagirip, haykirmayi birbirimize sarilmayi sevinc gülücükleriyle seviniyorduk ikimizde ama bir birimize bakarak gözlerimizden hem yaslar geliyor hemde gözlerimizin ici gülüyordu ...

Inanirmisiniz suanda 22. Haftalik hamileyim ve halen haykiramadik sevincimizi, baglanamiyoruz iyice...

Esim ve ben ikimizde söz verdik Bebegimizi kucagimiza aldigimizda öyle bir bagiracagizki, cigliklar atacak sabahlara dek agliyacagiz ... INSALLAH...

Allah kimseye o aciyi hissettirmesin, nekadar kücük/erken kaybetsende hayallerin hamile oldugunu ögrendiginde basliyor ve hayallerin yok oluyor oda kötü ..

10. 29 Ekim 2008
  11. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    2kere hamiş kaldım ikiside güzel geçti ama nedense ikiside 4.ayına girdik kalbi durdu patoloji testler tahliller sonuç sıfır bulamadılar 3lemeden gen testi yapamayız dediler bende bekliyom biraz zaman geçsin denicez tekrar allah verdi allah aldı sebebide yok belki 3.yü kucagıma alırım inşalah çok sıkıntı çektik budönemde snir krizleri ama atlattık şükür eski yasmin geri döndü neşeli cıvıl cıvıl pozitif enerji saçan morel iyi olcakki bebekte saglıkla gelsin

12. 29 Ekim 2008
  13. Nargile

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    Canım benim ne güzel anlatmışsın.Umarım kavuşur ve o çok istediğiniz çığlıkları atarsınız.
    Rabbim acısını göstermesin...

14. 30 Ekim 2008
  15. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    @ Nargile sagol cnm ... galiba insan aci cektikce daha degisik sekilde yaziyor cektiklerini..

Herseyi yasamak icin bir sebep olduguna inaniyorum belkide öyle bir aci cekmeseydim simdi karnimdaki bebegin degerini fazla bilmeyen hamislerdende olabilirdim!!

16. 30 Ekim 2008
  17. gingerr

gingerr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ben de 10 haftalık hamileydim.tarama testi için ege ünv. ne gittim. doktor kalbi durmuş alıcaz dedi. ayrıca durmasa bile alıcaktık çünkü anomali yani bi anormallik var dedi. sorunca da açıklamıyorlar ki ne gibi bir şey var. sonra patolojiye gönderdiler. bir şey çıkmadı hiç bir şey anlamadım.

18. 30 Ekim 2008
  19. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güzel bir konu açmışsın saol ben 2 düşük yaşadım biri kimyasal gebelikmiş digeri 7 haftalıktı kendiliginden düşük yaptım şimdi bu ayın 5 ini bekliorum tahliller için ama 2 düşükte fazla arastırma yapılmıyor deselerde elimden geleni yapacagım çok üzüldüm çünkü birdaha aynı şeyleri yaşayacaksam ki umarım hiçbirimiz yaşamayız bari tahlillerim oldu derim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.