düşükmü olacak ne olun yardım edin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 19 Eylül 2008 başlatılmıştır.

19 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar ben 1 yıldır tedavi görüyorum. 17 sinde adet olmam lazımdı ama olmadım 2 tane hamilelik testi yaptım ve iki çizgi çıktı. ama kasıklarımda ağrı var yani adet olacakmışım gibi bi ağrı acı ve gögüslerde hassasiyet var normalde adet olacagım zaman lekelenme flan olrdu ama allha şükü şimdi hiç bişeyim yok arkadaslar şimdi ben kesin hamilemiyim ve bu ağrılar ne anlama geliyor ne olur yardım edin bi 2 dak ayırıp cevap yazın..sağolun:CüvCüv:

2. 19 Eylül 2008
  3. gxoxnxuxl çelen

gxoxnxuxl çelen gel artık melek yüzlüm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim neden bi doktora görünmüyosun acilden gidip.böyle şeyler ihmale gelmez.belki hamilesin düşük riskin var hiç vakit kaybetme bence

4. 19 Eylül 2008
  5. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım korkma bende aynı senin gibi olmuştum çok ağrım vardı kasılmalar karmplar bende adet olucam sanıyordum ama olmadım hamile olduğumu öğrendim dr.a gittim ağrılarımı söyledim normal dedi rahim genişliyormuş ama kanaman olursa gel dedi birde cinsel ilişkiye girme dedi sakıncalı olabilirmiş sen yine de git bir dr.a istersen için rahatlar canım ve benim ağrılarım devam ediyor çünkü bebek yerleşiyor canım...

6. 19 Eylül 2008
  7. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    bendede aynı adet agrısı gibi agrı oldu hemde 2, aya kadar sürdü doktor normal dedi bence korkma ve doktora git için rahatlasın canım a.s. hayırlı olsun b uarada

8. 19 Eylül 2008
  9. ozgun2008

ozgun2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence sakin ol. benimde adetim iki gün geçtiğinde kanda çıktı. hala da kasıklarım karnım ağrıyor. kanama olmadığı sürece sorun yok diye okudum diğer sayfalardan da. allah bizi korusun canım. pozitif düşünelim.

10. 19 Eylül 2008
  11. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gitmelisin bencede.

12. 19 Eylül 2008
  13. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun adet olacakmış gibi ağrılar normal her hamişte oluyor..kanama olmadıktan sonra sorun yok ama hiç doktora gitmediysen yinede bir görün...doktorlar hamişliği öğrendikten sonra bir görmek istiyorlar....

14. 19 Eylül 2008
  15. albanian

albanian Guest

bende de aynısı olmuştu.hatta göğsüme çamaşırın değmesi bile canımı acıtıyordu.bence hamilesin ama mutlaka doktoruna danış arkadaşım

16. 19 Eylül 2008
  17. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım bunlar hamıle belırtılerı ama sen doktora bır gıtt...

eger uygun gorurse ılac falan verır

18. 19 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

cnm doktorumu hemen aradım zaten ama bana salı gününe gün verdi birde progestan diye bir ilacım duruyodu ona devam et dedi bilmiyomki ya üff hamişmiyim se:CüvCüv:nce