düşükten kaç ay sonra hamile kaldınız?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yamukprenses tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yamukprenses
  1. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.263
    Ödül Puanları:
    288
    merhaba arkadaşlar,bu konu hakkında başka topik varmı bilmiyorum ama aradım,bulamadım ve konuyu başlatmak istiyorum;ben 6 mart 2010 tarihinde 16 haftalık düşük yaptım ve doktorum rahmin toparlanması için 3 ay korunacaksınız dedi,yani düşükten sonra 3 ay korunduk,korunmayı bıraktıktan sonra şimdi üstünden 3 ay daha geçti va hala hamile kalamadım,oysaki düşükten yada doğumdan sonra hamile kalmak daha kolay olur diyorlar,içinizde düşük yapmış olupta sonrasında tekrar hamile kalan arkadaşlar lütfen kaçıncı ayda tekrar hamile kaldığınızı paylaşırmısınız.

2. 20 Eylül 2010
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    valla cnm ben gecen sene mayıs ayında hamıle kaldım hazıranda dustu taaaaaaa bu sene agustosda oldu baya ugrastım dusukden sonra vucut gec toparlanıo

4. 20 Eylül 2010
  5. yamukprenses

Beğenildi:
    12.263
    Ödül Puanları:
    288
    Allah bu sefer kucağına sağlıkla almayı nasip etsin inşaallah canım,sanırım bünyeye göre değişiyor,her ay ümitlenmekten bıktım artık,ilk hamileliğimdede 7.ayımda hamile kalmıştım zaten.

6. 20 Eylül 2010
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm benım sogan kurununu yapmanı sıddettle tafsıye ederım cnm yap bak nasıl hamıs kalıyorsun ben onun sayesınde kaldım cok sukurler olsun

ALLAHIM TEZ ZAMANDA GENE BU GUZEL DUYGUYU TADARSIN VE KUCAGINA SAGLIKLA ALIRSIN CNM BENIM

8. 20 Eylül 2010
  9. _Bidik_

_Bidik_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Meraba tatlim bende senin gibi 8martta 2010 kurtaj oldum busefer 2,3ay istemedik birsuru Test yaptiriyoduk neden oldugunu arastirmak icin ve oydu buydu derken herseyi yoluna koymaya calistik sanirim 3,4ayda bana oldu ama bu benim 2.bebegimdi biraz Karisik basladim ama Soyle diyim Ilk bebegime ay sonra 2.ye 3ay sonra hamile kaldim

10. 20 Eylül 2010
  11. _Bidik_

_Bidik_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Yazamamisim ilki 6 ay sonra yani 6. Ayda 3,4 haftalik hamileydim

12. 20 Eylül 2010
  13. _Bidik_

_Bidik_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bide Canim takma kafani (diyene bak) kadinlar her ay yumurtlama yasiycak diye bisey yokmus hatta oyle,hakkimizda hayirlisi bende COkk istiyorum Son 2ay kesin hamileyim diycek seyler yasadim ama husran ama buay kafam daha rahat valla gecen ay yaptigim seyleri bikmadan yaparken bu ay gina hic yanasmiyorum bide suan ehliyet yapiyorum kafami ona verdim mesala evimizi boyadik kucuk ugraslar lazim duvara asmalik tablo yaptim...bilmiyorum buay olursa sasiririm gercek...bide nekadar desemde insanin icinde olucak istemicek dusunmeyi kulube Bile buay ilk giriyorum adet tarihimi bile hesaplamadim kendime inanamiyorumm!!!!

14. 20 Eylül 2010
  15. ecetuba84

ecetuba84 Prenses ve prens annesi:) Üye

Beğenildi:
    1.217
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba canım ben 21 nisan 2006 tarihinde 13 haftalık bebeğimi kaybettim kürtaj oldum...Kürtajdan sonra hemen istiyordum bebek..eşim istemediğinden bekledik 2.5 sene sonra karar verdik bebek için ilk ay hamile kaldım..şu an kızım 14 aylık...Canım inşaallah sen de inşaallah en yakın zamanda bebeğine kavuşursun...Kendini sıkma rahat ol bebişler o zaman gelmek istiyor...Her şey gönlünce olsun...

16. 20 Eylül 2010
  17. yamukprenses

Beğenildi:
    12.263
    Ödül Puanları:
    288
    teşekkürler arkadaşlar,hernekadar düşünmemeye çalışsamda insanın kafasının bir köşesinde,ne yapayım elimde değil.

18. 20 Eylül 2010
  19. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    siyahvemavi seni bende çok iyi anlıyorum. ben geçen kasımda düşük yaptım. dr 2 ay bekleyin dedi bekledik ama ondan sonra hala beklemeye devam ediyorum, her ay hamileyimdir diye ümitlere kapıldım.. kısmetten ötesi yok canım.. inşaAllah olacak hayırlısıyla..
    daha önce bende bi topik açmıştım bu konuyla ilgili. linkini vereyim sanada..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.