düşükten sonra adet de değişim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve ofline tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ofline
  1. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    düşükten sonraki adetiniz normalmiydi tıbkı daha öncekiler gibimiydi yani..
    bende eskisine göre çok yoğun bi kanama oldu.hatta ara ara kalıp gibi şeyler pörtleyip döküldü.
    bi de sanki orda bir yer kesilmişte kanama olmuş gibi kanama da oldu
    yani çok farklıydı bu normal mi
    siz de nasıl oldu acaba

2. 25 Mayıs 2010
  3. tosti

tosti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba canım bende gecen hafta bebegımı kaybettim kalbi durdu kanamam devam ediyor bugün 7. gün bende adetı merak ediyorum ne zman olurum diye bu topiğin actıgın güzel olmuş canım

4. 26 Mayıs 2010
  5. venus43

venus43 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    bende 6 nisanda bebeğimin kalbinin durması nedeniyle kürtaj olmuştum.ilk adetim 33. günde geldi.ve diğerlerine göre çok azdı.5 gün öncesinden bacaklarım müthiş ağrıdı ve o kadar ağrıya göre çok az geldi.bende aslında çok gelmesini isterdim.sen iyice temizlenmişsindir işte ne güzel.bence çok gelmesi değil az gelmesi sorun.senin kaçıncı günde geldi??ben şimdi 2. adetimi bekliyorum bakalım o nasıl olacak.normal devam ederse 2 yada 3 ünde adet olmam lazım.

6. 26 Mayıs 2010
  7. venus43

venus43 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    geçmiş olsun canım...seni çok iyi anlıyorum.bende 11 haftalık bebeğimi kaybettim.Allah sabır versin.

8. 29 Mayıs 2010
  9. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    geçmiş olsun canım.
    benim ilk adet düşükten 28 gün sonra oldu.ama o 28.28.günden 1hafta öncesine kadar kanamam kesilmişti.bi hafta sonra kanama olunca ben onu adet kanaması olarak yorumladım.tabi belki de değildi.anlamadım.ama tıpkı senin dediğin gibi
    daha önceki adetlerime göre azdı.çok ağrılı da olmadı.
    sonra yaklaşık bir ay sonra yani geçen hafta çok ağrılı adet oldum müthiş bir ağrı.
    ve kanamada çok yoğun oldu kalıp kalıp..
    bu arada hcg sıfırlandıktan sonra mı adet olunur yoksa tam sıfırlanmadan da olabilir mi

10. 29 Mayıs 2010
  11. venus43

venus43 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    sanada geçmiş olsun cnm.
    şu hcg olayı nasıl oluyo bi bilgim yok zaten o bana bir kez yapılmıştı hamilelik teşhisi için.bi daha hiç istemediler.bende zaten dr gitmiyorum artık.bakalım ben 2. adeti bekliyorum nasıl olacak??belki benimde yoğun olur.olunca yazarım burdan.

12. 29 Mayıs 2010
  13. venus43

venus43 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    dediğim gibi oflinne ; çok olmasında sorun yok.demekki yağışıklık gibi bi duurum söz konusu değil.mutlu olmalısın.inş benimde şu 2. adetim yoğun olurda içim rahat eder.

14. 29 Mayıs 2010
  15. komoko

komoko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaŞlar bende 2 ay Önce 5 haftalık dÜŞÜk yaptım 40 gÜn sonra adet oldum. Ama Çok fazla deĞıldı. Adetım bıttıkten sonra gÜn aŞırı ılıŞkıye gırmeye baŞladık. Adet sonrası 15. GÜn ılıŞkı sonrası ben kalkmadım yataktan. Sabah kalkıp banyoya gıttıĞımde kalan spermle bırlıkte kan geldı kırmızı rankte ve Şuan ara ara devam edıyor. Acaba dÜŞÜk sonrası dÜzensız adet mı yaŞıyorum yanı 15 gÜn sonra tekrar adet olunourmu yoksa ters bır durum mu var benı bılgılendırırsenız sevınırım lÜtfen.

16. 30 Mayıs 2010
  17. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    canım hcg kısaca hamilelik hormonu.
    düşüğün tam anlamıyla gerçekleşmesi için kandaki hcg sıfırlanmalı.sıfırlanmazsa enfeksiyona falan sebeb olur.tam düşmediği takdirde kürtaj olmak gerekebilir.
    yine bi doktora görünsen aslında.en azından hcg baktır.20nin altına düşerse sorun olmuyomuş.
    ben düşükten sonra en az 5 kere tekrar hcg yaptırdım.çünkü bazen düşük sonrası hcg anormal bir şekilde artıp azalabiliyo.bu da dış gebelik şüphesini doğuruyo.
    allah sağlık versin.

18. 30 Mayıs 2010
  19. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    yoğun olması normal demek ki .içimi rahatlattın.peki yağışıklık gibi durum ne oluyo.anlamadım.