Düşükten sonra genetik tahlillerim kanama pıhtılaşma tahlillerimin hepsi yapıldı ...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bilgen35 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : bilgen35
  1. bilgen35

bilgen35 OLACAK OLACAK..... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    iyi günler doktor bey ben 3 yılda 4 düşük yaptırdım 3. düşükten sonra genetik tahlillerim kanama pıhtılaşma tahlillerimin hepsi yapıldı ama hepsi normal 2009 mart ayında laparoskopi yaptırdım infantil uterus denildi.fundus oranı1/3 isthmus oranı 2/3 olduğu söylendi ve ben haziran ayında tekrar bi düşük yaptım ve gittiğim her doktor farklı bir şey söylüyo en son gittiğim doktor uterus anomalilerinde uzman bi doktora gidin gerekirse ameliyat ederler dedi diğeri uterusun normal dedi kafam çok karıştı bana bilgi verirseniz sevinirim

2. 2 Mart 2010
    Konu Sahibi : bilgen35
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    iyi aksamlar birincisi düşükleri kacar haftalık yaptınız ikincisi rahminiz ile ilgili karar vrebimem icin hem filminizi hem de laparoskopi operasyonunu seyretmem lazım diger bir konu da genetik ve diger tahliileri bana gostermeniz lazım ki ben size aydınlatıcı bir bilgi verebileyim sevgiler