Düşükten sonra ne zaman hamile kaldınız?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bengu_ck tarafından 19 Ekim 2010 başlatılmıştır.

19 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bengu_ck
  1. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar aranızda 12.ve 20.haftalar arası düşük yapıp tekrar hamile kalan var mı?ne kadar sonra hamile kaldınız?paylaşırsanız çok sevinirim

2. 7 Kasım 2010
  3. cardinal

cardinal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm, benim ilk hamileligim dusukle sonuclandi..doktorum 1 adet donemi gectikten sonra tekrar hamileligi dusunebilecegimi soyledi..ve simdi tekrar hamileyim ..insaallah hersey yolunda gider bu sefer...

4. 15 Kasım 2010
  5. pembedana

pembedana Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım 5 mayısta 17 haftalık bebeğimi kaybettim. 6 ay bekleyeceksin dedi doktorum. bu ay tam 6 ay doldu, ve biz yine başladık çalışmalara...

6. 16 Kasım 2010
  7. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm benim 8 haftalık toxoplazmadan oldu... 3 ay korunduk ama 16 ay sonra geldi sıpam...

8. 16 Kasım 2010
  9. eymen_berat

eymen_berat "Canimin Cani Oglum" Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    Ben ilk bebegimi 20 haftalik iken düsürdüm 6 ay sonra tekrar deneyin dediler ama ben 5 ay sonra tekrar hamile kaldim. Normalde burada doktorlar 6 ay sonra diyorlar ama benim doktorum 3 ay sonra tekar denemeye baslayin dedi ve 5 ay sonra hamile kaldim. Malesef Oglum dogduktan 3 ay sonra evaft etti.
    3. bebegimide 8 haftalikken düsürdüm ve 3 ay sonra deneyin dediler ama doktorum 2 ay sonra denemeye baslayin dedi.
    3. düsügümden tam bir sene sonra tekrar hamile kaldim simdi 15 haftalik hamileyim ama malesef saglik problemlerimden dolayi bu hafta gebeligim sonlandirilacak. Ama esim ve ben umutluyuz insallah birgün bizde anne baba olacagiz.

10. 16 Kasım 2010
  11. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    CNM BENİM...RABBİM SİZE NE GZEL SABIRINI VERMİŞ... GÜNAHLARINIZA KAFARET OLUR İNŞ... VE ŞEFAATÇİ BİR BEBEĞİN... cnm bunların sebeblerini biliyormusunuz...araştırmışsınızdır büyük ihtimal..bi sakıncası yoksa eğer..:26:

12. 24 Kasım 2010
  13. bengu_ck

bengu_ck Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim umudunu yitirme , Rabbim yanında olsun sana sağlıklı bi bebiş versin inş.

14. 6 Ocak 2011
  15. eymen_berat

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    Insallah bize sefaatcí olurlar, bunda sükür diyoruz, sonu her nekadar yüregimizi acitsada en azindan bir kere de olsa anne ve baba olmak ne demek tattik. Bebeklerimde bir kemik hastaligi vardi genetikmis fakat doktorlar hastaligin ne oldugunu bulamiyorlar. Ve bunun yaninda da PIERRE ROBIN sendromu vardi. üc bebegimde de genetik aratirma yaptirdik ama kemik hastaliginin ne oldugu cözülemedi bir türlü. Esim ve bende genetik arastirmaya girdik ama ikizde de hicbir hastalik tespit edilemedi. Dördüncü bebegimide genetik arastirmaya yolladik bakalim sonuclarini bekliyoruz.

Son düzenleme: 6 Ocak 2011
  16. 6 Ocak 2011
  17. eymen_berat

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    Tesekkür ederim canim umudumuz da olmasa napariz bilemiyorum. Rabbim isteyen herkese evlat sevgisini tattirsin insallahhhhhh..... Bakalim subatta allah nasip kismet ederse sansimizi birde tüp bebekte deneyecegiz hayirsiyla.

Son düzenleme: 6 Ocak 2011
  18. 14 Şubat 2011
  19. pourqua

pourqua Hosgeldin dünyama... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    103
    meraba kizlar ben burda yeniyim butun basliklara bakip derdimi anlatiyorum valla icim sisti napim destege ve dertlesmeye ihtiyacim var ben yaklasik bi sene önce dusuk yasadim 1 bucuk aylik.ve 1 seneyi askinda cocuk istiyoruz olmuo béle olan varmi ne zaman hamile kaldiniz