Düşükten sonra yumurtlama

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve gozdeati tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gozdeati
  1. gozdeati

gozdeati ATİLLA+GÖZDE=UMAY Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar mrb ben 27 martta düşük yaptım ancak ondan öncesinde pko hastalığım nedeniyle serophene diye bi ilaç kullandım peşine de çatlatma iğnesi ilk başta bir yumurtam gelişmişti ancak iğneden onra ikinciside gelişti fakat çatlamamıştı.27 martta düşük yaptım ve sanki normal adet olur gibi kanamam ldu (biraz daha fazla)onra buügün akıntım sanki yumurtlamışım gibi yumurta akı kıvamında ve parmaklarımın arasında 5-6 cm kadar uzuyor.acaba düşükten sonra peşine bu büyümüş olan yumurtam çatlamış olabilrmi.şuanda yaşadığım yerde diilim o yüzden doktoruma gidemedim düşükten sonra.

2. 5 Nisan 2010
  3. clarita

clarita Nehir ve kuzeyin annesi Üye

Beğenildi:
    1.074
    Ödül Puanları:
    123
    canım hamileliğin kesinmiydi yani idrardamı baktın dr kontrolündemi gebelik belli oldu eğer idrardaysa yanıltıyo çatlatma iğnesinden sonra kist olabiliyo kanaman düşüktenmi kisttenmi bendede benzeri oldu kanamayı düşük sandık eğerki kanama düşük değilse akıntının nedeni yumurtlama çatlatma iğneleri etkisini öbür ayda gösteriyomuş

4. 6 Nisan 2010
  5. gozdeati

gozdeati ATİLLA+GÖZDE=UMAY Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    hamileliğim kesindi idrar tesitinde çıktı kan testinde de hatta çok ağrım olduğu için doktora gittiğimde vajinal ultrasyonla baktı ve burda küçük bi insancık var bile demişti doktorum.ama malesef ondan 3 gün sonra düştü bebeğim.ama dedğim gibi 1 tane daha yumurtam vardı ve o gün hala çatlamamış burda demişti doktor.acaba adet biter bitmez onu çatlama ihtimali varmıdır.kanamam bitti ertesi gün o akıntı geldi.ama aksi gibi eşim yanımda diildi :)