Düşünceyle Zayıflama

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve 541990 tarafından 28 Eylül 2007 başlatılmıştır.

28 Eylül 2007
    Konu Sahibi : 541990
  1. 541990

541990 Guest

ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm(140)
    donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm (99)
    dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm(40)

günde bunları okuyorsun ve ortalama 200 gr veriyorsun.

not:telkin bittikten sonra zayıflama devam ederse doktorunuza başvurun,

herşey düşünceyle oluyor arkadaşlarŞenizŞeniz

2. 28 Eylül 2007
  3. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben bunları söylersem üşürüm karnım şişerbenneyaptımki

4. 29 Eylül 2007
  5. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    dikkat ettiniz mi okuyunca gerçekten üşüdüğünü ve titrediğini hissediyo insan.sanırım beyin vücudun üşüdüğünü düşünüp vücut ısısını yükseltiyo..böylece kalori harcanıyo...mantık bu mu arkadaşım...yoksa nedirçok açıklama yapmamışsın bi geldiğinde açıklarsan seviniriz

6. 29 Eylül 2007
  7. SERAP_GUR

SERAP_GUR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir olay anlatı vereyim hemen. büyük şok soğutucuları olan bir tır uluslararası et taşıyormuş. etleri teslim edeceği fabrikaya gelmiş. etleri verdikten sonra tırın kapılarını kapatmış ve ülkesine geri dönmek üzere yola çıkmış. yalnız o koskoca şok soğucucuları olan tırın içinde fabrikada çalışan bir işçi kapalı kalmış. tırın şöförü bunu fark etmemiş. içeride kapalı kalan adam donarak burda öleceğim diye ağlamaya başlamış. cebinde ufak bir not kağıdı ve bir aklem vardı. almış onları eline başlamış yazamaya. hissedebiliyorum ayak parmaklarım uyuşuyo soğuktan,şimdide bacaklarım uyuşuyo,beldem aşağımı hisstmiyorum, diyerek not almış bunları. tır ülkesine geri döndüğünde tırı yıkatmak için servise götürmüş. tırın içerisinde adam ölü bir şekilde bulunmuş. ve elindeki kağıtta yazılanlar. işin ilginç yanı etleri tırdan boşaltan işçiler üşümesin diye tır şöförü tırın tüm soğutucuları kaptmıştı, ve bir daha açmamıştı.
    yani o adamcağız burda soğuktan donarak öleceğim diye beynine hükmederek kendi kendini öldürmüş....

8. 29 Eylül 2007
  9. azeri

azeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet canim cok guzel ,ornek ben de sunu anlatayim olume mahkum birine gelip biz bir deney yapmalliiiyiz sen de olume mahkumsun bu yuzden izin verirsen senin uzerinde yapacagiz demisler.bu bir damar kesme islemi olacak elekteikli sandalye yerine damarini kesecegiz.olur demis mahkum.gzlerini kapatmislar ve kesiyormus gibi yapmislar.kan akiyor hissi vermek icin de ilik su akitmislar koluna ve adam bir muddet sonra olmus.oysa damarini falan kesmemislera.s
    tabii boyle zayiflamak icin bayagi bir beyin gucu lazimCADIARZU

10. 29 Eylül 2007
  11. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de bir konferansa katılmıştım psikoloji içerikli oradaki psikolog un anlattığı örneklerden birisi de şu idi:
    iki grup var bunlardan birisinin buzdolabına şişman insan resmi yapıtırmışlar ve fazla yemeyin değilse böyle olursunuz denmiş
    diğer grubun buzdolabına da çok zayıf birinin resmini yapıştırmişlar ve az yemeyin böyle çok zayıf olursunuz denmiş
    bir süre sonra şişman resimli grup kilo almış zayıf resimli grup ise kilo vermiş
    çünkü beyin şişman resmi kilo diye algılamış , diğer gruptakiler ise zayıf resmi gördükçe beyin onu zayıflamak olarak algılamış

12. 29 Eylül 2007
  13. tulipbs

tulipbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında ben bunu konferanstan sonra uygulayacaktım fakat eşim bununla mı zayılayacaksın diye laflar edince öyle kaldı ama denemeyi düşünüyorum sonuçta kaybedecek birşey yok belki gerçekten faydası olur

14. 29 Eylül 2007
  15. 541990

541990 Guest

ben denedim arkadaşlar günde 200 gr verdim hamur işi yiyordum,çikolata yiyordum.sabah kalkınca 200 gr veriyorum.benim ilk günlerde kilom aynı yerinde oldu.sonra sindirimim hızlandı. ben üç ayda 10 kilo verdim.bu yavaş yavaş oldu. yemekte yedim ekmekte ama tutarlı yedim.herşeyi yiyebilrsiniz ama ben küçük bir çikolata yedim ekmeğin yarısını yedim. düşünceyle zayıflamayı uyguludım etkisini gördüm. eskiden 60 şimdi 50 yim arkadaşlar
    iki gün sonra hissededsiniz etkisini.bu lafları düşününce metabolizma hızlı çalışılıyor. detaylı bilgi için http://www.seyai.com/cagavurus/zayifla.htm
    bu siteye girerek sizin için açıklayacı olabilir ben günde 200 gr verdim.
    bir başkası 100 gd verebilir. bir başkası 300 gr verebilir.kişiden kişişye değişir.
    arkadaşlar.

16. 29 Eylül 2007
  17. batas

batas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana çok ilginç geldi denemekte fayda var
    541990 sen gerçekten verdinmi

18. 29 Eylül 2007