düşünme diyorlar...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kavuniçi tarafından 12 Ocak 2008 başlatılmıştır.

12 Ocak 2008
    Konu Sahibi : kavuniçi
  1. kavuniçi

kavuniçi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    senağlamabu gerçekten böyleymiş...onu yaparsam olurmuş....ama oda öyle dıyo? peki hangiisini yapıyımki? onuda yapsam olmuyo bunuda yapsam olmuyo...bana ne deneceğine daha karar veremedim veremedik.Çaresizmi ? yada bencilmi ? Gercekten kendimimi düşündüm hep, yoksa onumu? peki neden gelmedi ben hep onu düşündüm aslında ,ama ortada olmadıgı için gittiği için herkes kendimi düşünüyorum sandı . Ne yazık dimi.... o hep varki içimde yeri hazır kalbimdede yeri dolu yerini kimseye kaptırmıyo ... E peki soruyorum böyle beklenen bi misafir nasıl unutulabilir?* nasıl ,olmasın yaaa denilebilir? yada olmuyo diye üzülme.... Bana o kadar tutunmaya çalıştı belki ama ben duymadım biliyomusun otobüste cenazeye gidıyoduk ama ne gariptir karnıma baktım hep ama bi an acaba??? sonra cenaze merasimi .. E dayı oldumu şimdi niye bebeğimide alıp gittin daha cok yasayacagım vardı onunla benim meğer seni yolcu ederken onuda yanına koymuşum işte bunu anlayamaz kimse bu pişmanlığı bu vicdan azabını. Benmiydim sebep ? Bilmem.....kardeşini beklıyoruz babanla beraber ? o gelsin sana onu anlatıcam saçma belki ama içimde kalanlarının görüntüsü hala bende atmadım atamadım .....Düşünme dıyorlar o kendiliğinden gelir ama hayal etmedende yaşanmazki belki hemen gelecek belkide seneler sonra kimbilir.... AA olmazsa tüp bebek yaptırırmışız ne kadar kolay ....Şu hayatta hiçbi zaman tam anlamıyla mükemmel bi kadın olamadım ... Önce davranışlarım hayata bakış açımı değiştirmeme gerekti evlenerek... daha sonra ii bi ev hanımı olmam gerekti . Hepsini yaptım ben başardım ama bi tek şey kaldı Anne olmak .. benim her zaman bi eksiğim oldu herkesten hep bi adım gerideydim..ama sanırım bu benim istememle olmayacak !!hep yarımım ben!!. Ancak onu kucağıma alırsam tam bi kadın olacağım......

2. 12 Ocak 2008
  3. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    NE DENİLENEBİLR Kİ...ALLAH TEZ ZAMANDA VERSİN..SANADA,BANADA VE BİZİM GİBİ TÜM İSTEYENLERE DE....

4. 12 Ocak 2008
  5. esc_

esc_ kaan'ım canım oğlum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    senağlamaçok haklısın galiba bir bebegimiz olana kadar beynimizi kemirip duracagız...
    bu konu da benim de canım cok sıkılyor aklımdan cıkaramıyorum
    ne zormuş meger anne olmak zormuş çokkkk zor

6. 12 Ocak 2008
  7. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    hiç aklıma gelmese cocuklu annelerı görünce aklıma gelıyo nasıl stres olmayayım nasıl boş ver diyebılırım haklısın canım boş ver demek kolay boşvermek gercekten cok zor hele hele kocişim için cok üzülüyorum ona bir evlat veremedım yaşıtları 2 cocuklu oldu nler dıyolardır askımın arkasından kocişim üzülma allahın ıznıyle verıcem bi çoçuk senı sevıyorum

8. 12 Ocak 2008
  9. esc_

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    eski bir türk filmi vardı bilirmisin
    çocukları yok diye komşuları kendi cocuklarının dogum gününe çagırmamışlardı
    evlatlık almışlardı onlarda sonra her cocuklu aile onları cagırmıştı dogum gününe hatırladınız mı CADIARZU
    o kadar cok etkilenmiştim ki kendimi o aile gibi yarım hissediyorum senağlama

10. 12 Ocak 2008
  11. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    evlatlık alınan cocuk da cok sımarıktı demi o türk filmimi evet bende bılıyorum daha cekırdek aile bıle olamadım :KK43:((((((((((

12. 12 Ocak 2008
  13. Sahara

Sahara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ALLah ım hayırlısıyla tüm dileyenelre yaşatır bu duyguyu umarım sabredin kızlar sabredin herşeyde bir hayır vardır burdan söylemek kolay geliyor belki ama hayat böyle her şey olacağına varıyor hayat süprizlerle dolu umudunuzu yitirmeyin

14. 12 Ocak 2008
  15. esc_

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    evet o film cocuk şımarık ve yaramaz bişiydi

16. 12 Ocak 2008
  17. benOzlemOzlem

benOzlemOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki inan senden beterleride var bu bil
    benim bir tanıdığım defalarca düşük yaptı 5 yıldır evliydi sonunda oldu bebeği bende bir kez düşük yaptım nerdeyse 1 senedir korunmuyorum amam benimde tamammen stresten olmuyor ve en kötüsüde her ay hastalanmamam yakın gebelik beliritleri yaşamam ve tahlil yaptırıp her seferinde elim boş dönüyorum bütün çocuklar hamileler gözüme batıyor inan bana sadece kafamızdan sildiğimiz takdirde bebeğimiz olacak ben çalıştığım haled bu kadar çok düşünüyorum eğer çalışmasam resmen kafayı yiyecem allah hepimize sabır versin

18. 12 Ocak 2008
  19. strangellucky

strangellucky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    doktora gittiğimde kız gebelik varmı diye soruyor heee var evet o yüzden her geldiğimde suratım asık ayrılıyorum siz ne zaman çocuk yapıcaksınız diye sorduklarında daha yüksek lisansım var diyorum emre şimdi istemiyor diyorum bahanede bahanede halbuki bebiş beni istemiyor bunu bir tek ben biliyorum Allah'tan eşim Allah ne zaman isterse o zaman olur üzme kendini diyorda biraz teselli buluyorum:KK43: