Düşünmeden edemiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve MeleGim tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Nisan 2010
    Konu Sahibi : MeleGim
  1. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABLAR DOKTOR BEY..... kafama cok takılan iki sorum var DÜŞÜNMEKTEN KAFAYI YİCEM ARTIK YARDIM EDİN BEN COK TİTİZİM..... VE EVİMDE BANYOMU HAFTADA 1 2GÜN YERLERİMİ SUYLA YIKAYARAK KÖPÜKLEYEREK ÇEKÇEKLE ÇEKEREK YIKIYORUM.... DAYANAMIYORUM EVET NE ALAKA DİCKSİNİZ.... BU OLAY TÜPLERİMİ TIKARMI YANİ CIPLAK AYAKLA YERLERE BASMAK TÜPLERİ TIKIYORMU COK KORKUYORUM KIZLAR YARDIM EDİN....ALLAHIMMMMMM İNSAN COCUK İSTİYİNCE OLMAYINCA NELER DÜŞÜNÜYOR!!!!.... 2.sorum ise yine temizlkle ilglii cok egilip kalkıorm ve düşünüorm acaba böle yapıorum yoruluorum belim bile kalkmıor bazen yerden acaba hamile kalamama etkenmi olmaynca herşey BAHANE RABBİM OL DERSE OLUR TABİKİİ AMA ACABA ETKİSİ OLUORMU YAPTIKLARIMIN OLMAMISNDA COK MERAK EDİORM FİKİRLERİNİZİ.... YA EVET SACMADA OLABLR NELER DÜŞÜNMÜORUMKİ DAHA TATİLDE GECEN SENE HAMİLE KALDIM ACABA BİZİM EVDEMİ BİŞE VAR KALAMIORM DİORUM BÖLE DEĞİŞK SELER.....BUARADA DÜŞÜK YAPTIM...:gitme:TECRUBENİZE İHTİYCM VAR COK

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
  2. 13 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar yukarida anlattiginiz seyler gebelige engel teskil edecek seyler degil merak etmeyin neden gebe kalamadiginizla ilgili bir doktordan yardim alabilirsiniz dusunceleriniz ile ilgili durum sizin icin hic hos bir durum degil psikolojik destege ihtiyaciniz oldugu kanaatindeyim gecmis olsun kendinizi uzmeyin hersey hallolur allah yardimciniz olsun kolay gelsin

4. 13 Nisan 2010
  5. MeleGim

MeleGim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    cok teŞŞekkÜr ederım

Son düzenleme: 13 Nisan 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.