dutlarım benimle kalsın :(((((

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve mavielle tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : mavielle
  1. mavielle

mavielle MİNİK DUTUM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar 1 yıl önce tüp bebek yöntemi ile ikiz bebeklerime hamile kaldım 10.haftada başlayan aşırı kanamayı 3 gün durduramadılar ve bebeklerimi kaybettim şimdi 6 haftalık ikizlere hamileyim ve çok korkuyorum arada kahve lekelenmelerim oluyo buda beni iyice korkutuyo benim gibi ikinci kez ikiz gebelik elde eden varmı ve bebeklerinize kavuştunuzmu lütfen morale çok ihtiyacım var yazarsanız bana umut vermiş olursunuz cevaplarınızı bekliyorum sevgiler

2. 9 Temmuz 2010
  3. kaswa

kaswa GÜLBEŞEKER Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle seni tebrik ederim canım.dilerim çok keyifli bir gebelik yaşarsın..Sana tavsiyem hep olumlu düşünmendir,inanıyorum ki senin yolculuğun sonu güzel yolculuklardan olacak..ılk gebeliğinde şanssızlık yaşaman, ikincisinde de öyle olacak demek değildir..Canım lekelenmelerin normal,mutlaka kullandığın ilaçlar vardır..Eğer crinone jel kullanıyorsan onunda bir yan etkisi olabilir bu..ıstirahatine dikkat et...aklında en ufak bir şüphe bırakmamak için sürekli irtibat halinde ol doktorunla..senin durumunda olan arkadaşlarımız tabi ki var...dilerim sana destek olurlar..Rahat ol olur mu..

4. 9 Temmuz 2010
  5. tria

tria mucize meleklerim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canım inşallah kucağındada görmeyi nasip etsin allahım . bu tarz şey yaşayan arkadaşlar var kafana takma ve bol bol dinlen .

6. 9 Temmuz 2010
  7. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim ben tüp bebekle hamile kalmadım aslına bakarsan ama yollarımız bu zorluklarla kesişmiş bak..4. haftadan 14. haftaya kadar hiç bitmedi kanamam ve şiddeti de azalmadı pek..sonra 20 li haftalarımın ortalarında 2-3 gün tekrar oldu..hep yattım ben hamileliğim boyunca..sadece doktora gidip geliyodum bir de 5 kez bebeklere alışverişe çıktım yarım saat-45er dakikalığına..yemeklerimi bile saatli yedim..ilaçlarımı çok düzenli aldım ama dediğim gibi hep yattım..Allah razı olsun annem her an benleydi bendeydi..ve bebeklerim 38. haftada geldiler dünyamıza..küveze bile girmeden geldik evimize..
    sen de Allah'a sığın ondan gelene razı ol..bolca dua et..bebeklerinle konuş onları ne kadar sevdiğini ne kadar istediğini anlat hep..
    Rabbim sağlıkla ve vakitle kucağına almayı nasip etsin inşallah..

8. 9 Temmuz 2010
  9. mavielle

mavielle MİNİK DUTUM BENİMLE Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    güzel dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah bu sefer yarım kalmaz rabbim bu yolda zorluk çeken herkesin yardımcısı olsun :Saruboceq::Saruboceq: