Duvar dekoru, yardım!

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve happy_spk tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : happy_spk
  1. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar salonumuza şu yeni moda!:) duvar kağıtlarından kaplamak istiyoruz.
    hafta sonu bauhausta baktık. çok çok beğendiğim bir model olmadı. rulo fiyatı 18 tl.ydi. kahveli bordolu- yada kahve tonları-gümüş-lame gibi renk karışımları olan uygun olur diye düşünüyorum.
    .
    1- daha uygun fiyatlı bulabilir miyim ? nereden ?
    2- hangi duvara yapsak daha güzel durur?
    tvli duvar mı? kanepeli mi? kanepelinin yanında ayrı bir çıkıntı kolon var, onu dikkate alın.
    çirkin durur mu yani o kolonu kaplamadan?
    odaya giriş karşısına tvli duvar geliyor, kanepeli duvar sağ yanında kalıyor. bunu da belirteyim..

fikirlerinizi bekliyorum.

ayrıca bu kağıtlardan alan arkadaşlar da lütfen nereden ve kaça aldılar yazsınlar.

Son düzenleme: 12 Ocak 2010
  2. 12 Ocak 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bence tv li duvar daha uygunada ımç çarsısında var dolu desen cesit

4. 12 Ocak 2010
  5. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende düşündüm de orayı aslında, vakit ayırıp gidebilmek problembilmiyorumkismile hem orada ne kadar acaba fiyatlar??

tvli duvar diyorsun demek.. yorumlara göre değerlendireceğim bakalım.

6. 12 Ocak 2010
  7. destinam

destinam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle uzun koltugun arkası ben ankaradan bir dekorasyon firmasından aldım ama kendı evınızse ithal almanızı tavsıye ederım cok cok fark var...tabi kaplatmasıda zor bir iş...

bu arada nacizane bir kaç fikir vermek ısterim..çiçek ve kucuk resımlerı kaldırırsanız ve sehpadakı örtüyü daha sade olur sankı...

8. 19 Ekim 2010
  9. happy_spk

happy_spk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR, DUVAR KAĞIDIMI YAPTIK. AMA PEK İÇİME SİNMEDİ DOĞRUSU:KK43: AMA SÖKMEKTE İSTEMEDİM EMEĞİ VE VERİLEN PARAYI.. Bİ SÜRE KULLANAYIM BAKALIM. BOĞDU GİBİ GELDİ BANA VE ESKİ MODEL HAVA VERDİ SANKİ.. NAPALIM BİRAZ KALSIN BAKALIM GÖZÜMÜZ ALIŞIR HERHALDE. GÖREN BEĞENİYOR GERÇİ AMA BENİM DÜŞLEDİĞİM TAM OLARAK BU DEĞİLDİ:sinifsinif: BİR DESEN DAHA VARDI, O MU BU MU DİYE İKİSİ ARASINDA ÇOK KARARSIZ KALMIŞTIK, KEŞKE ONU UYGULASAYMIŞIZ..
    NEYSE, İLK FIRSATTA KOYUCAM RESİM, VE YORUMLARINIZI BEKLEYECEĞİM.. SEVGİLERa.s.

10. 19 Ekim 2010
  11. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, sana özel mesaj atamadığım için buradan yazmak zorunda kaldım.
    "Evim Güzel Evim" topiğindeki konularına ait fotoğrafların linkleri ölmüş. En kısa zamanda yeniden yüklemen gerek.
    Bir de bu forumda mesajlarımızı büyük harflerle yazmıyoruz. Dikkat edersen sevinirim.
    Sevgiler.opuyorumnanaktan