Duvar silme

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve tugis tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : tugis
  1. tugis

tugis HUYSUZ VE TATLI KADIN:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar temizlik yapıyoruz ve ben bıktım duvarları ve fayansı üsten başlayarak ilk deterjanla sil sonra durula sonra kurula tabii bu arada eğil kalk in aşagı tekrar yukarı cık durmadan seri bi şekilde bez değiştirerek bunları yapıyorum.bu arada saten boya silmeye sıvı beyaz sabun kullanıyorum. bunları silmenin daha basit yolu yokmu? bide hangi deterjanlar daha iyi temizler? yarın duvar silmeye başlayacagım. acil yardım fisfisfis
  2. 2 Haziran 2008
  3. tatarxixm

tatarxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım kolay gelsin bence yalnız yapma yorulursun ben hiç duvar silmedim genelde boya yaptık
    komşum cok siler tavan bile siliyor
    neyle siliyor bilmem sorarım ama
  4. 2 Haziran 2008
  5. tugis

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bize genelde bayan gelirdi büyük temizliğe ama son son hafife almaya başladılar.oturup cay kahve dedikodu yapıyorlar saat 5 olunca kocamız geliyor diyip gidiyorlardı.baktım olmuyor sonucta onuda ben yapıyorum. ben yapmaya başladım 3 yıldırda böyle.anneme kıyamıyorum.laf aramızda duvarı silemez gibimede geliyor :) hayır bir cocuk olsa bana bezi yıkayıp veren neyse oda yok merdivende in cık fena oluyor ya :KK43: herkes nasıl siliyor merak ediyorum.:KK43:(((((
  6. 2 Haziran 2008
  7. tatarxixm

tatarxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

hayır bir cocuk olsa bana bezi yıkayıp veren neyse oda yok merdivende in cık fena oluyor ya :KK43:l

ay kıyamamda valla canım benim ablam karedeşim var iş olunca nasıl kacıcaklarını şaşırıyor ben hamişken evi bayadık eşimle eşim boya yaptı ben ev sildim oglumda yardım eeti bi tas corba getiren olmadı 2 tanede kardeşşim varken ogluma corba pişitmiştim yer sildirrtmiştim ah ahhhhhhhh
    alah kolaylık versin bi insana yarım etmeye1 cok ihtiyac olu1yor bazen tek zor yaaa
    olay gelsinnnŞeniz:1hug:a.s.
  8. 2 Haziran 2008
  9. tugis

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sağol canım.. artık yarın yapıcam hamlarım birgün sonraya mutfagın fayansını yaparım.ne yapayım galiba yine iş başa düştü.:)
  10. 3 Haziran 2008
  11. axsxina

axsxina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar şimdi değişik bir duvar silme aleti varmış, bilgisi olan var mı? 120 ytl civarındaymış, ıslak ve kuru kullanmak üzere bezleri de varmış, çok merak ettim, kullananınız var mı?
  12. 3 Haziran 2008
  13. amor_amor

amor_amor Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    MERHABA ARKADAŞLAR SENIN dedıgın gıbı gerçekten çok yorucu olur canım.ben kovaya domestoslu su bolköpüklü yapıyorum yumuşak uzun fırçayla fırçalayıp arkasından duru su havluyla suruluyorsun sper oluyo
  14. 3 Haziran 2008
  15. aysegul2

aysegul2 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben kovaya sadece su ve kirçöz koyuyorum.
    5 tane sarı bezi alıyorum in çık olmasın diye (sarı bez olması şart ama diğerleri leke bırakıyo)
    sadece siliyorum ne durulama ne kurulama gerekmiyor.
    sürekli bez değiştiriyorum bezleri azkirliden çok kirliye doğru sıralayarak siliyorum. böylece duvarda iz kalmadığı için kurulamak durulamak gerekmiyor. :teytey: işte bu kadar
    zoruma gitmiyor. çalıştığım halde kadın filan almıyorum kendim siliyorum hep tek başıma
  16. 4 Haziran 2008
  17. tatarxixm

tatarxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ne yaptın tugis sildim mi duvarlarını canım
  18. 4 Haziran 2008
  19. @ycel

@ycel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    eşimin işi temizlik olduğu için bu konularda hemen bilgim oluyor benim vileda sopası na benzer sopası var ama eğilimli kısaltabilir ve uzatabiliyorsun önünde bezleri var takmalı ve çıkartmalı önce ıslak sonra kuru silebilirsin ben sildiğimde kurulamama bile gerek kalmıyor iz bırakmıyor canım ben onu kullanıyorum jeyyar