Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Doudou tarafından 26 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Doudou
  1. Doudou

Doudou SİNCAPIM VE BAL BÖCÜĞÜM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bir arkadaşın dediği gibi ağlayarak çocuk sahibi olsaydım, şimdi bir düzine doğururdum. 5. denemenin sonucu da negatif artık ağlamıyorum, hamile bir kadın veya bebek gördüğümde de duygulanmıyorum. Aslına bakarsanız bebek isteğimde kalmadı yada bilmiyorum işte. Hiç bir şey hissetmiyorum artık. Arkadaşlarımda sormaktan sıkıldı artık, sormuyorlar. Bende o kişi değilmiş gibi davranıyorum zaten.....

2. 26 Ekim 2007
  3. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim benimmm,umutsuzlanma ne olur,elimizde sadece umudumuz var onuda kaybetmeyelim,yanliz degilsin inanki,yuce rabbim bizide gorecek insallah,inaniyorum buna,bende zaman zaman senin gibi umudumu kaybediyorum ama sarilacagim tek o var tekrar sariliyorum umutlarima,yuce rabbime dua edelim,her seyde bir hayir varmis deyip bekliyorum,ustelikde yasim gelmis 39 a,ne diyeyim artik bilmem sana,allahim bizim gibi olan herkesin yuzune baksin.

4. 26 Ekim 2007
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    off ya insan zamanla her seye alisiyor ama bunada alisabilirmiyim bilmiyorum herkese ayri ayri dert anlatmaktan biktim
    bugun bankada kadinin biri yanima geldi türkmüsün falan filan yardim istedi almancam yok yardim edermisin ok dedim hemen evlimisin kac yillik evlisin söz döndü dolasti cocuk yokmu yok dedim ne dese begenirsiniz 5 yil olmus niye hala cocuk yok tövbe tövbe benim cocugumda millete dert oldu

6. 26 Ekim 2007
  7. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili Doudou, sakın ümitlerini kaybetme...negatif sonucunu öğrenince insan yıkılıyor ama ne yapalım hayırlısı diyoruz...inş.birgün bütün bu sıkıntılarımız geçip gider.

8. 26 Ekim 2007
  9. ece-bebek

ece-bebek Guest

canım ben seni çok iyi anlıyorum çünkü zaman zaman bende duygularımı kaybediyorum ama arkadaşlarımızında dediği gibi bir tek tutunacak dalımız umudumuz ve rabbimiz inşallah bizlerinde yüzü güler bi gün

10. 26 Ekim 2007
  11. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bizim yaşadıklarımız herkesin kaldırabileceği şeyler değil her adet olduğumda ağlamaktan helak olurdum ama artık 4 aydır hiç ağlamıyorum ve tepki vermiyorum hatta adetim geçtiğinde bir an evvel olsam diye bekliyorum.... anladım ki anne olma yolunda karşılaştığım her güçlük beni biraz daha olgunlaştırdı. unutmayalım ki arkadaşlar her güçlükle birlikte mutlak bir kolaylık ta vardır. allah hepimizin sabrını arttırsın ve bizlere hayırlı evlatlar nasip etsin

12. 26 Ekim 2007
  13. swetlana

swetlana ASKISIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yapma boyle bak bende yenı bır umutsuzluk yasadım tmm yıkıldım ama yuce rabbıma sıgındım o ısterse hepımızın bebegı olcak inş uzulme lutfen

14. 26 Ekim 2007
  15. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aglamakla sizlanmakla elimizden birsey gelmiyor dogru ama insan ister istemez kötü oluyor benim aglamadigim gün yok bebek her saniye aklimda etrafim hamilelerle bebeklerle dolu,birde millet ikide bir sormasi beni tam dibe vuruyor,rabbim büyük o dilerse verir,sabretmemiz lazim buda hic kolay degil

16. 26 Ekim 2007
  17. Doudou

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gülşehri, İkrar, Gülale Ecebebek, Morgül çok teşekkür ederim saolun. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Çok zor gerçekten. Saolun. Eğer izin verirseniz sizlerle dost olmak isterim. Bu zor günleri birlikte aşabiliriz.

18. 26 Ekim 2007
  19. Doudou

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Melka , Melissa sizede teşekkürler. Bir aydır falan giriyorum bu siteye, inanın bebekle alakalı bişey yazmak bile zor geldi ilk zaman. Ama burada ki dostluklar beni tekrar umutlandırdı.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.