düz saç ve sıcaklar..çok acil cevap yazmadan çıkmayın :(

Konusu 'Saç Şekillendiriciler (Maşa, fön ...)' forumundadır ve karamsar_tarz tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : karamsar_tarz
  1. YALNIZ SORUM DIŞINDA BAŞKA Bİ YORUM ATMAYIN YOK İŞTE NE GEREK VAR FALAN FİLAN DİYE sengözlerimebaksanab

meraba canlar ya sizden bişi istiyorumyarın 19 mayıs ve malum törene gitcez ben saçımı düzleştiricem ama kalıcılığını nasıl sağlayabilirim sıcağın alnında 2-3 saat durcaz :çok üzgünüm: kaküllerimde var, sıcakta kesin terlerim ben şıp şıp saçlarımın bozulmaması için ne yapabilirim eminimki kaküllerim kendinden geçicek kıvrılcaklar nası önleyebilirim ne sürüyim yardım edin nolur kızlar senağlama senağlama senağlama delikafadulden

2. 22 Mayıs 2009
  3. cicioz

cicioz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim yazan olmamış 19 mayıs da gecti gamyoncuiremsu
    ama olsun maden açtın konuyu....tatlım sadece fön olunca sac illa ki bozuluyor ama üzerinden düzleştiriciyle gecersen daha kalıcı olur sacların aklında bulunsun :KK66:

4. 30 Mayıs 2009
  5. çok teşekkür ederim senden başka kimse kağale almamış konumu :KK43: ben zaten fön çekemiyorum sadece düzleştirebiliyorum :1no2:

6. 8 Haziran 2009
  7. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canim gecmis ama bidaha ihtiyacin oolursa sölim..kaküllere bisiy yapilmiyo pek dayanmiyo bozuluyo benimde var...ama saclarini düzlestir fönden daha kalici düz olunca seklide bozulsa görünmez..

8. 10 Ağustos 2009
  9. Desalmado

Desalmado Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu saç bozulması birazda düzleştiricinin markasına bağlı bişey ben bundan önce xenic die bi marka kullanıodum evden çıkana kadar harika ama çıktıktan sonra hemen bozuluyodu artık canıma tak etti baybliss alamaya karar verdim hiç bi şeilde bozulmuyo birazcık saç yapısıda önemli ama :KK66: