Düz saçlarınızı hacimlendirmek için

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve SceneRush tarafından 17 Eylül 2009 başlatılmıştır.

17 Eylül 2009
    Konu Sahibi : SceneRush
  1. SceneRush

SceneRush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Banyoda kesinlikle yapacağınız işlemlerin hepsini (şampuan,krem maske vb.) baş aşağı saçlarınızı aşağı atarak yani normal duruşta yapmayın.Baş aşağı kurutun hacimlendirici köpük sürün maşa düzleştirici gibi işlemleri baş aşağı yapın. Krepe yapın ve krepenin kalıcı olması için spreyleyin. Benim saçlarımda hacimsizdir dün bu banyoda baş aşağı yöntemi fln denedim saçlarım şu an blendax kızlarının ki gibi müthiş hala zemuszemus :sm_cool: sositososito

2. 22 Ekim 2009
  3. eceburcu

eceburcu İlle de sen... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben ne yaparsam yapayım hacimlenmiyor:KK70:
    Tek yol kuaför:KK70:

4. 25 Ekim 2009
  5. kabakulak

kabakulak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de gayet saç yıkama ve kurutma işlerini baş aşağı yapan bi insanım ama saçlarım o kadar inatçı ki düz olmak için kuruttuktan sonra en fazla bikaç saat hacimli sonra yine pıssss senağlama

6. 25 Ekim 2009
  7. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de saçımı başaşağı yıkarım öyle kuruturum ve fazlasıyla hacimlenirler bu sefer yatıştırmaya çalışırım kaydirigubbakcemile3 üstelik saçım az ve ince tellidir

8. 25 Ekim 2009
  9. SceneRush

SceneRush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ya benim saçlarda bi garip dipler çok yapışıyor altlarda koyun gibi bi şaşırdılar noluyorsa

10. 3 Şubat 2010
  11. kalmah

kalmah Philip Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ben saçımı baş aşağı kurutunca perçemler falan çok hacimsiz ve yapışıyo iice o yüzden garip garip baştan savma kurutma yöntemleri deniyorum =) ve saçımda hemen yağlanıo :/ 1 gün geçince dipleri sönüyo ama diğer kısımlar normal kalıyo anlamadım gitti şu saçlarımı :umursamaz: