Düz Taban Sorunu

Konusu 'Tırnak, El ve Ayakta Medikal Sorunlar' forumundadır ve selinli tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : selinli
  1. selinli

selinli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar düz taban olduğumu biliyodum ama şimdiye kadar ayaklarımın şiştiğini hiç farketmemiştimsenağlamaayakkabıdan yana hiç şansım yoksenağlamaspor ayakkabı bile giysem yürüdükçe ayağıma vuruyo:1no2:acaba tabanlık kullanan varmı aranızda ortopediye gitsem bi faydası olurmu:çok üzgünüm:bende raatca süslü baberler yazlık ayakkabılar giymek istiyorum ama yıllardır ayağımı sıkmayan lastikli ayakkabımı kullanıyorum lütfen bi öneriniz varsa sölermisnizbenneyaptımki

2. 17 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

düz taban mi :uhm:
    nasil yani anlamadim canim

4. 17 Mayıs 2008
  5. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Yaaa bende de var aynı sorun..Ayağım içe basıyor. Ben bunun tedavisi için çok ucuz bi fiyata tabanlık alınabileceğini duymuştum??

6. 20 Mayıs 2008
  7. selinli

selinli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    düz taban derken yani ayağın altı dümdüz topuk girintisi yok ve çok rahatsız edici bi durum

8. 20 Mayıs 2008
  9. zamansxixz

zamansxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de düz tabanım ve maalesef bunun bir tedaavisi yok.

yani bir takım aparatlar kullanabiliyosun ama sorun şurda, o aparat ayakkabıya uymuyor yani böyle şık ayakkabılara filan..

misal düz tabanlar çok fazla ayakta duramaz ama bilmiyorum sadece bende mi böyle ama illa biraz topuğu olması lazım ayakkabının, spor ayakkabı da bile...

yoksa canım acıyor...

üstüne bir dde taraklı ayak ekle............

fakat ayağındaki şişliklerin sadece düz tabanlıkla mı ilgisi var- hani ondan emin olamadım...

10. 21 Mayıs 2008
  11. eCeCe

eCeCe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bende düz tabanım.eğer rahatsız oluyorsan ayakkabının içine (spor olabilir ancak)silikon tabanlar satılıyor.ben almıştım çok rahat ediyorsun.medikallerde vardır kesin.bende ayaklarımı hiç sevmiyorum düz taban olduğum içn çok kaba duruyor ayak :KK43: ama sıkma canını git kendine güzel güzel sandaletler terlikler al ama öncesinde ayak bakımı yap ya da yaptır kendine pedikür parafinli bakım vs. ben öyle yapacağım yaz geldi insan gıcık oluyor....ama inan bakım yaptırınca çok güzel oluyor...kafana takma cnm :))
    edit:süslü ayakkabılar dan da al cnm.bu sene düz taban sanadletler terlikler moda onlardan al :)

12. 22 Mayıs 2008
  13. selinli

selinli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım içimi rahatlattın:dance: peki tabanlığı sadece spor ayakkabı içinmi kullanabiliyosun bide doktormu yazdı yoksa sen kendinmi aldın cvpların için şimdiden sağola.s.

14. 22 Mayıs 2008
  15. eCeCe

eCeCe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    rica ederim cnm.spor ayakkabıyı örnek verdim o tam kapalı olduğu için..yazlık ayakkabıların yanları arkası fln açık olduğundan ya da daha zarif olduğundan sığmıyor içine sııgarsada bu sefer arka kısmını kısa yaptıklarından ayağın yüksekte kalır rahat olmaz ama işte denemek lazım.botlarla spor ayakkabılarınla fln daha ii kullanırsın babete hiç denemedim bilmiyorum işte dediğim gibi denemek lazım...
    seni çok iyi anlıyorum bende çok çektim...botlarım hep içe göçerdi...
    yok yazmadı önerdi sadece gittik aldık bizde :)

16. 23 Mayıs 2008
  17. selinli

selinli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tek düz taban olsa yine iyi bide taraklı ayaklarım gecen bi yerde 41 numara ayakkabı buldum dünyalar benim oldu. dr a gitcem bakalım inş. bi çare bulurum saolasın ecececim

Son düzenleme: 23 Mayıs 2008
  18. 23 Mayıs 2008
  19. eCeCe

eCeCe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aynen cnm bnmde taraklı parmaklarımdan falan nefret ediorum çok iri duruo:çok üzgünüm: ama ben 37-38 giyniorum numaraytı sorun etme güzelim tüm mankenlerin ayakları 41-42 onlar nası buluo :KK66: bozma moralini tek derdin bu olsun dediğim gibi baökım yapılınca ayak hiç taraklı oluşu fln göze batmıyo :teytey: