Düzenli adet neden gecikir?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve galisra tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : galisra
  1. galisra

galisra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim adetim kızlığımdan bu yana hiç şaşmazdı en fazla 1 yada 2 gün geciktiği olmuştur..Hele ki evlendikten sonra asla şaşmadı fakat bu ay nedense 1 hafta geç oldum hatta kesin hamileyim sandım çünkü o kadar düzenliydi ki aynı gün aynı saatte olurdu bir dahaki aya..Merak ettiğim bu gecikme hamileliğe bir alt yapı hazırlıyor olabilir mi acaba beni aydınlatabilirseniz sevinirim şimdidien teşekkürler..:utangac:

2. 26 Aralık 2008
  3. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba aynı sorunu bende yasıyorum 13 gündür adet olmadım ilk defa böyle oldu kan testi yaptırdım ama sonuc negatıf cıktı bence benım kadar bekleme hemen bır test yaptır

Son düzenleme: 26 Aralık 2008
  4. 26 Aralık 2008
  5. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende 13 gündür adet olmuyorum bugün kan testi yaptırdım sonuc negatif kan testinde sonuç hemen çıkıyor diyorlar bence bir test yaptır sende en azından için rahatlasın inşallah hamilesindir iyi akşamlar canım:nazar:

6. 27 Aralık 2008
  7. galisra

galisra Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolasın cnm acaba üstüne görme olabilir mi ki ama normal adet gibi geliyor ne biliyim anlamadım ben bu işten...

8. 27 Aralık 2008
  9. EU2

EU2 Guest

canım arkadaşları bende geçen ay tam bir hafta geciktikten sonra(Kİ BENİM ASLA ŞAŞMAZDI BİR GÜN BİLEE TAM GÜNÜNDE VE SAATİNDE OLURDUM) hasta oldum çok ümitlenmiştim oysa, dün benim açtığım konuda bir arkadaşım bana eğer adetinde gecikme görüldüyse diğer ay hamile kalırmışsın(RAHİM KENDİNİ GEBELİĞE HAZIRLARMIŞ) yazmışş o kadar mutlu oldumki bakalım artık hayırlısı sizede yazayım dedim ve bunu birkaç kişiden duydum.. allah herkezin gönlüne göre versiiin..

10. 3 Haziran 2009
  11. hel_in

hel_in Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bende 15 20 gun olmadımı bılıorum dr dedı hormon dengende bı deyısme olmus olbaılır dedı yada ben strese baglı oldunu dusunuorum demıstı we doruda cıktı stressssssssssssss ama test yaptırmanı kan ıdrar munae bunları onerırım

12. 3 Haziran 2009
  13. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bahr ayı ıle ılgılı baharda boyle sapmalar yapabılıyor hamıleleıge bır alt zemın hazırlayacagını sanmıyorum

14. 4 Haziran 2009
  15. ay_82

ay_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benimde çok düzenliydi ilk defa 11 gün geçmişti kesin hamileyim heralde falan oldum çünkü 1 gün bile sapmazdı ama değilmişim dr a gittim hava değişiminden olabilir demişti başka bir şehre gitmiştim de ..olabiliyo yani

16. 4 Haziran 2009
  17. ardeniz

ardeniz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bir ay resmen olmamıştım. hemen doktora gittim kist falan mı diye acaba ama nedensizdi. sadece stres dediler.

18. 3 Mayıs 2010
  19. melodi85

melodi85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    offf neden olmaski