Düzenli adet olmama rağmen...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve NES84 tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Mart 2010
    Konu Sahibi : NES84
  1. NES84

NES84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    636
    Ödül Puanları:
    113
    dr bey benimde bir sorum olucak ben düzenli adet olan birisiyim hiç aksamaz 21 günde bir olurum hamile kalamadığım için dr gittim edtin 8. günü gel yumurtaları ölçelim dedi o gün gittim 7mm geldi dr un sölediğine göre 10 mm olmalıymış,daha sonraki ay gittim bu seferde 9mm geldi 10 mm olmadığı için bana puregon iğne verdi kullandımyumurtalr gayet iyi büyüdüler ama yine çocuk olmadı..asıl sorum şuu yani ben zaten düzenli adet oluyorum onun için demekki yumurtalar zaten büyüyüp çatlıyor bu durumda bana puregon vermesi doğalmı bu ilaçların herhangi bir zararı olurmu illa herkezin 8. gün 10 mm yumurta olcak diye bir şartmı var dr bey yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. 15 Mart 2010
    Konu Sahibi : NES84
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    düzenli adet görenlerde dışarıdan ilaç kullanarak yumurtaların büyütülüp çatlatılmasının sizin gebelik şansınız üzerine ek bir faydası olmaz.Ancak farklı bir tedavi düşünüldüğünde(aşılama gibi) bu tür ilaçların kullanılması daha uygundur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.