Dz sa sevenlerin paylam alan

Konusu 'Düz Saçlara Özel' forumundadır ve kLeoPatRamM tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kLeoPatRamM
  1. kLeoPatRamM

kLeoPatRamM Guest

ewett kızlarr bende bır duzsaçsever olarak sıze bısey soruorumm sımdı duz fön çektiginizde veya sacınız zaten duzse nasıl şekil weriosunuz yanı salımusunuz yandan ıkı toka mı toplama mı hadı bakalım beklıorummmm

2. 22 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Kıyafete göre değişiyor canım ama genelde güzel bir fön herşeye gidiyor , seviyorum yani ama gerek duymuyorum özel birşeyler olmadıkça ...:nazar:

4. 8 Ocak 2009
  5. _biber_

_biber_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim normal düz ama kıvırcık olmasını isterdim valla ben okulda topluyorum dersanede açık bırakıyorum evde ruh halime göre değişiyo =)

6. 12 Ocak 2009
  7. *Ayyıldız*

*Ayyıldız* Guest

Arkadaşlar benimkiler dümdüz ama ben dalgalı olmasını tercih ederdim çünkü gür de değiller çok sönük görünebiliyorlar:KK43:(

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ocak 2009
  8. 26 Ocak 2009
  9. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben fönlü saçı daha çok seviyorum saçı çok ama çok güzel gösteriyor bence

10. 21 Şubat 2009
  11. cprilo

cprilo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya benim saçlarım küçüklüğümden beri dümdüzdü fakat birkaç yıldan beri özellikle katlı kesimde dalgalanmaya başladı hafif fakat asıl sorunum şu, kırpma kullanmayı seviyorum fakat saçımda kırpma oldugunda fönsüz olmuyo önleri ve düzleştirici falan da kullanmak istemiyorum, napabilirim sizce?

12. 14 Mart 2009
  13. gzmylmz

gzmylmz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim saçlarım 2 sene ye kadar dümdüzdü sardığımda asla tutmaz bukleler 5dkya düşerdi şimdi ise saçlarımın alt tarafı kıvırcık gibi garip bişey oldu sizce napmalıyım lütfen fikir verin kestirsem işe yarar mı

14. 27 Mart 2009
  15. sevgi_burak

sevgi_burak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    benimde saçlarım dalgalı ve düz olmasını çok isterdim. önceden haftada 2 gün fön çektiriyodum. ondan da sıkılınca çok vakit alıyo çünkü. kendime brawn saç düzleştiricisini aldım. işime yaradı o. ama tabi kuafördeki gibi olmuyo o ayrı. şimdi özel günlerde fön çektirip normal gündelikte saç düzleştiricimi kullanıyorum. yerimseniben

16. 25 Nisan 2009
  17. busra__

busra__ Guest

Bende çok seviyorum ya düz saçı keşke saçlarım hep düz kalsa.
    Forumda bi kaç konuya baktım strait therapy yöntemi çok güzele benziyor yaptırmk istiyorum ama fiyatı çok yaa :KK43: ve yaptırılan yerleri bilemiyorum.

18. 26 Nisan 2009
  19. PrenSesStyLe

PrenSesStyLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    busra sende Ankaradansin demi yaaa banada ankarada straight therapy yapan biri lasimm :KK43::KK43: