Eşine çakşır suyu içirenler,tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve nefertiti0634 tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nefertiti0634
  1. nefertiti0634

nefertiti0634 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar, ben eşime yaklaşık 2 aydır çakşır suyu içiriyorum.Eşimde varikosel ve buna bağlı olarak sayı ve morfoloji sorunu var.Meni miktarında bir artış farkettim ama yakın zamanda bir spermiogram yaptırmadık henüz.Merak ediyorum,içinizde çakşır suyunun faydasını görenleriniz var mı acaba?
  2. 17 Ocak 2010
  3. ozbuyucusu

ozbuyucusu mühendis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım,

söylediğin şey hakikaten çok faydalı bir bitki.Anında ereksiyon kuvveti vermeye yardımcı olur.Cinsel kuvveti olağanüstü arttırmaya yardımcı olur.iktidarsızlığı gidermeye yardımcı olur.Cinsel ilişki sayısını arttırmaya yardımcı olur.Doğurganlık etkisi sağlamaya yardımcı olur.Sperm sayısını yükseltmeye yardımcı olur.Spermanın kalitesini arttırmaya yardımcı olur.Cinsel ilişkideki stresi , korkuyu ve tedirginliği yok etmeye yardımcı olur.Erkeğin kendine olan güveninin artmasına yardımcı olur.Çiftler arasındaki cinsel mutluluğu maksimum düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

Benim eşimde de varikosel problemi var,sol testislerinde stop tip varikosel teşhisi konuldu.1,3 milyon sperm sayıldı. Şubatın ilk haftası gibi ameliyat düşünüyoruz. Bahsi geçen bitkiyi satan yerler varmış,ama şahsen kimyasal işlemlerden sonra revize edilmiş suyu değil de doğalını tercih ederim. Hatay çevresinde yetişiyormuş,bir arkadaşım var oralı,söyledim gönderecek. Bakalım bizde nasıl etkisi olacak?

Rabbım gönlümüzdekini hayırlısıyla nasip eder inşallah... olumunekankayizsmile

Kullanımı için de yemeklerden 20 dakika önce 1 kahve fincanı içilmesi tavsiye edilir.
    Çakşır yağrak ve çiçeklerinden modern distilasyonlarla elde edilmiş çakşır aromatik suyudur.
  4. 17 Ocak 2010
  5. nefertiti0634

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabın için teşekkürler ozbuyucusu.Doğal çakşır otu ile revize edilmiş hazır satılan çakşır suyu arasında ben de tereddüte düşmüştüm.Gittiğim aktarda her ikiside vardı.Yani hem çakşır otunun kendisi hem de suyu vardı.Aktar, suyundaki vitamin değerlerinin daha yoğun olduğunu söyledi.Açıkçası eşime hazır suyu içirmek kolayıma da geldi,aldım.Sperm sayısındaki farkı anlamak için 5lt tüketmiş olmak gerekiyor.Biz 9.şişedeyiz.Bir şişe 1 lt.Henüz test yaptırmadık;ama dediğin gibi ozbuyucusu, cinsel isteği ve performansı anında etkiliyor.Denendi onaylandı yani:)
  6. 17 Ocak 2010
  7. nefertiti0634

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca sizin ameliyat da güzel geçer inş.Rabbim yardımcınız olsun.Biz de düşüneceğiz galiba son test sonucuna göre.
  8. 20 Ocak 2010
  9. Esrik

Esrik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarda bende çakşırın kökünü bulabildim,kökler halinde hepsi işte,toz haline getirmeyi düşünüyorum rende ile,doğal olmasını istedigim için suyunu alma cesaretinde bulunamadım,balla karıştırıcagım,ayrıca bir fincan sıcak suya bir kaşık atıp demleyecegim,bizde hiç sperm yok..bakalım nolucak bende 7 ay kullanıcam sonuçları inş iyi olucak :V
  10. 23 Ocak 2010
  11. ozbuyucusu

ozbuyucusu mühendis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tatlım çok teşekkür ederim.

En son medicalpark da gittiğimiz doktorumuz bize 3 ay,15 er gün arayla uygulamamız gereken bir kür verdi,sizinle de paylaşmak istedim.

Bugün başladım eşime içirmeye,bakalım sonu nasıl olacak.

--Havuç tohumu 50 gr
    --Kereviz tohumu 50 gr
    --Turp tohumu 50 gr
    --Şalgam tohumu 30 gr
    --Tarçın 50 gr
    --Zencefil 50 gr
    --Çörek otu 40 ge
    --Safran 20gr
    --havlıcan 20 gr
    --Kişniş 20 gr
    --Polen 50 gr
    --Keçi boynuzu pekmezine katılıp içilecek.

Sperm sayısını ciddi oranda artırıyormuş.
  12. 24 Ocak 2010
  13. nefertiti0634

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok zengin bir karışım gerçekten.İnşaallah faydası olur.Teşekkürler paylaştığın için.Şu anda keçiboynuzu kürü uyguluyoruz ve çakşır suyu içiyoruz.Keçi boynuzu kürü bitsin ki şubat sonunda bitiyor,bu kürü uygulayalım biz de.Gelişmeleri paylaşırsan bu kürle ilgili çok sevinirim.
  14. 24 Ocak 2010
  15. sevvalzeynep

sevvalzeynep Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar bn aktardan çakşirotu aldım ama sizinkilerde ağaca benziyomu işte bana aktarcı biraz çakşırotumu kökümü artık neyse ondan birazda demirdikeni otu bide keçiboynuzunu verdi 7litre suda kaynattırdı bn bunu yaptım yaptığımn 3.cü günü tadı değişti tuhaf oldu bidahada içirtmedm aktarcıyada eşim sordurtmadı zaten zoraki içiyodu bende zorlamaktan bıktığim için denemekten vaaaaaaz gectim gıcık siniredio beni :jeyyar:
  16. 25 Ocak 2010
  17. derin28

derin28 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ozbuyücüsü verdiğin karışım güzele benzior..
    direk pekmezin içine atılıp mı içilior bu şimdi..
    denemek istiorum bende..eşimde de 1.200.000 çıktı sperm..hareketsizde %85 durum vahim yani :KK66:
    denemekte fayda var bu karışımı..teşekkürler..
  18. 25 Ocak 2010
  19. ozbuyucusu

ozbuyucusu mühendis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Derincim merhaba,

Ben her bulduğum karışımı içiren,sürekli kür uygulayan biri değilim,hatta bu ilk olacak. Eşimde de 1,6 milyon sperm sayısı,hareketli de %1 :) bizden daha iyi durumdasınız merak etme.
    Yaklaşık 2 yıldır yaşıyoruz biz de bunları,ama çok araştırdım.Bahsi geçen bitkileri teker teker araştırdım. En iyi şifa,en doğru kaynak Rabbimin yarattıkları,kararımı verdim ve başladık.
    Pekmeze katıştırıp sabah akşam birer kaşık tedavisi,bol şans olumunekankayizsmile