E tıcaret

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve ahhhu tarafından 8 Mart 2009 başlatılmıştır.

8 Mart 2009
    Konu Sahibi : ahhhu
  1. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar en cok okunan bolum oldugu ıcın burada dansmak ıstedım bır arkadasım bana gıttıgıdıyorda satıs yapmamı onerdı bu sayede e tıcaret yapabılır ve para kazanabılırsın dedı bu konuda bılgısı olan veya bu tarz bır ıs yapmıs olan arkadaslar varmı??? nasıl yapabılırım yanı daha dogrusu sermayeyı yanı satacak urunu nereden bulacagım 2. el olarak satacagım bır seyım yok ancak netten gıdebılecek kadar cazıp olacak bır sey satmam lazım bunuda nereden bulacagımı nasıl olacak bu ıss kafamı cokk kucalıyor su sıralar ınsanlar ıcın guzel bır ıs alanı olusturabılır aslında ozellıkle evde oturan bayanlar ıcın fakat nasıll???

2. 8 Mart 2009
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kuşum bende hiç anlamam o işlerden ama netten gitti gidiyor sayfasına baksan tel. yazıyodur orda arayıp bilgi alsan CADIARZU

4. 12 Mart 2009
  5. cancer68

cancer68 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben gittigidiyordan 8-10 defa alışveriş yaptım ve aklıma orada satış yapmak geldi.3 ürün listeledim listeleme ücreti olarak ürün başına 60 krş para alıyorlar ve bunu kredi kartından tahsil ediyorlar.satış yaptıktan sonra ise toplam tutarın üzerinden %10 kar alıyorlar kendilerine.ben aynı ürünleri 2 defa listelememe rağmen satış yapamadım açıkçası.yinede hevesini kırmak istemem.ama arada olan benim o ürünlere verdiğim paraya ve listeleme ücretine oldu.

6. 13 Mart 2009
  7. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm anladım canım en ıyısı hııcc kalkısmamak:)