e2 Değerinin Anlamı Ne??

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve bertsina tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

9 Haziran 2011
    Konu Sahibi : bertsina
  1. bertsina

bertsina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar en bişey öğrenmek istiyorum bugün adetimin 16.günü ve doktorumun isteğiyle bugün e2 testi yaptırdım ve 10 çıktı sanırım çok düşük.ama internette araştırdım ve bu testin adetin 2.3. günleri yapıldığını öğrendim.acaba benim gibi 16.gün test yaptıran varmı?ve bunun sebebini bilen?

2. 10 Haziran 2011
  3. semos427

semos427 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    canım e2 östrojen hormonu oluyor.adetin 2. günü 50 civarı olması gerekiyor.seninki bayağaı düşün adaçayı içebilirsin canım doğal ostrojen içeriyor ve soya araştır tatlım nette.yükselil değerin inşşşş

4. 11 Haziran 2011
  5. dreamss

dreamss Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benimki de 12 çıktı :44: 2 tane doktora gitmiştim.Hiçbiri de bir şey demedi .. Tedavi yöntemi uygulamadılar.Ya çok düşük değil mi :KK43: Zaten aşırı tüylenmem var. Göğüslerim yok denecek kadar küçüüük. 18 yaşındayım hiç normal bi durum değil :84: Bu ay tekrar gidicem doktora inşallah tedavi olurum :KK59:

6. 28 Haziran 2011
  7. beteray

beteray Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    her 100 birim artış bir yumurta olduğunu gösteriyormuş 16.gün yumurtan yok görünüyor yani canım.benimde değerim adetin 3. günü 50den az çıkıyordu bu ay estrofem diye bir ilaç başlıcam tedavi ile yumurtlamam oluyor benimm

8. 14 Temmuz 2011
  9. handeyksl

handeyksl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba cnm benim de aynı senin gİbi durumum anlattıklarının aynısı :KK43: 19 yaşındaym ve 4yıldır diane 35 kullanıorum .ilaçla adet olabiliorum ve göğüslerm seninki gibi yok denecek kadar küçük.hayıt tohumu kürünü denemek istiyorum bakalım o işe yarıcak mı.

10. 17 Temmuz 2011
  11. dreamss

dreamss Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Hayıt otunu kullandm 13 gün kadar ama bu seferde prolaktinim bozuldu, yükselmiş, o yüzden bıraktım hayıt içmeyi. Bu ay gideceğim doktorda tatile çıkmış ne yazık ki. Bişi kullanmıyorum ben estraiol düşüklüğü için .. Bakalım diğer aya kaldım, doktor olur inş. :2:

12. 17 Temmuz 2011
  13. handeyksl

handeyksl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnmm hayıt tohumu östrojeni düşürürmüş yaa sakın içme :KK43: adaçayı yükseltirmiş östrojeni her gn 1 bardak içmeye başladım inş işe yarar sen de dene istersen adaçayı.

14. 17 Temmuz 2011
  15. handeyksl

handeyksl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cnm senin fsh kaç ya bnm çok yüksek 35 şu an ama ilaçla oluorum yani adeti :KK43:

16. 17 Temmuz 2011
  17. dreamss

dreamss Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    a aaa tamam canım ada çayına başlıyım o zaman .. Çok sağol :KK69:

fsh normal olması lazım. Prolaktinim yüksek. Estradiolüm düşük. Androjenlerim yüksek. Şimdilik bu kadar canım :KK59:

18. 17 Temmuz 2011
  19. handeyksl

handeyksl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bari fshın düzgün :) benm o da yüksek sinir oldum.bide bişey farkettm ilaç kullanmadıımda e2 normal çıkmış.diane ye başlayınca düşmüş.doktora gidince onu sorcam bakalım.sen üniversite hastanesine mi gidiosun yoksa özel doktora mı?