e2(östrojen) yüksek çıkıp tedavisi yarım kalan var mı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU2 tarafından 17 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

selam arkadaşlar,
    3. mikrodayım,1. mikroda e2 yüksek çıtığı için kostinge gidildi,yani iğne kesildi,e2 yüksek olunca çatlatma iğnesi yapamiyorlar,senağlamasenağlamasenağlama 5 gün bekledikten sonra düştü,doktorum tutmayabilir demişti,biz de deneyelim dedik ama embriyolar sağlıklı bölünmediğiiçin transfer olmadı,2. de 2 gün kosting oldu bu sefer embriyolar tutunmadı,şimdi de e2 3500 ün altında olması gerekirken 5400 çıktı,ve 3. gün gün,adetin 15. günü,4 günden fazla bekleyince yumoşların kalitesi düşüyormuş,yani yarın son şansım,tedavim iptal olabilir,senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bu durumu yaşayan var mı aranızda,yani e2 yüksek çıkıp 4 gün bekletilip transferi olan yada hamile kalan var mı :sm_confused::sm_confused::sm_confused:

2. 17 Mayıs 2008
  3. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim E2 de yüksek çıktı.bugün normalde çatlatma iğnesini olacaktım pazarteside toplama yapılacaktı.Ama değer 6000 çıkınca menegon iğneyi kesti doktor.sadece lucrin olucam 2 gün daha.pazartesi tekrar bakılacak eğer değer düşmüşse işlemler devam edecek.Düşmediyse birdahaki ayı bekliycem.doktor büyük ihtimal düşer dedi ama ben pek ümitli değilim.adetimin 3.günüde E2 ye bakılmıştı normal çıkmıştı.Ama bana değer düşmezse bile çatlatma iğnesini yapıcaz yumurtalarını toplıycaz dondurucaz birdahaki ay sadece transfer yapıcaz dedi.

4. 17 Mayıs 2008
  5. sevimli hayalet

sevimli hayalet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadasım ınsallah hayırlısıyla tedavıne devam edersın ve hayırlı sonuclar alırsın ınsallah.benımde transferım 5 gunune kaldı ve 3 gunsonra olması gereken transferım 5 gun sonra yapılmıstı.sımdı beklıyorum bende ınsallah 21 mayısta sonucumu alacam.ınsallah butun arkadaslar ve ben tedavılerımızın sonunda pozıtıf haberler alırız.

6. 17 Mayıs 2008
  7. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senin adına çok sevindim inşallah sonucunda pozitif olur.benim çatlatma iğnesi yapılmadan e2 yüksek çıktı.seninkide öylemiydi.2 gün bekleyince e2 değerin düştümü?

8. 17 Mayıs 2008
  9. EU2

EU2 Guest

ne güzel canım transferin yapılmış,inşallah mutlu haberi alırsın,Allah hepimizin yardımcısı olsun,benim bırak transferi yumurta toplama bile yapılamıyor malesef dua edin lütfen
    artık umudum kalmadı,tedavi bile düzgün gitmiyor,bırakın hamile kalmayı,bi de her seferinde böyle olunca usandım artık ne olur dua edin arkadaşlar,tranferim olsun bu sefer :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

10. 17 Mayıs 2008
  11. EU2

EU2 Guest

biozardcım,benim yarın iğneyi keseli 4 gün olacak,senin dr daha temkinli galiba,benim ki 4. günden sonra ihtimal vermiyor,ama değer düşmeden çatlatma yapılırsa hayati tehlike oluyor demişlerdi bana,en fazla 3500 olması gerekiyor benimkinin

12. 17 Mayıs 2008
  13. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    4 günde hala düşmedimi değerin?ben daha bugün bıraktım iğneyi.ama doktor büyük ihtimal pazartesi düşer dedi.ama seninki 4 günde düşmediyse benimki 2 günde hiç düşmez desene.banada doktor çatlatma iğnesi yapılır transfer yapılmaz dedi.sen hangi iğneleri oluyodun?ben sadece menegon ve lucrin oluyodum.menegonu (2 toz 2 su) kesti şimdi.

14. 17 Mayıs 2008
  15. EU2

EU2 Guest

canım ben decapeptyle,puregon yapıyodum puregonu bıraktım,dün 5100,önceki gün 3300 dü daha önce de 1500,düşeceğine artıyor benim bi erkadaşın da 6000 den 9000 e çıktı onun da yarın 4. günü ne olacağı belli olmuyor inşallah değerlerimiz normale döner de tarnsfer olur canım,
    neredesin hangi merkeze gidiyorsun ben ankara fatih tıp fakültesi

16. 17 Mayıs 2008
  17. biozard

biozard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben İstanbul Dr.Pakize Tarzi Tüp Bebek Merkezi.Herkes çok farklı ilaçlar kullanıyolar ya.hiç duymadığım ilaçlar bunlar.Ben sadece kalçadan olunan menegon ve göbekten yapılan lucrini kullandım.menegonuda şimdi kestim.inşallah pazartesi düşer ya 1 ay daha beklemek istemiyorum.bide zaten dondurulmuşlarla olunca şansın daha da düşüyormuş.of ya bıktım artık herşey ters gidiyor.senin tüp bebek yapmandaki sebep neydi?kaçıncı denemen?

18. 17 Mayıs 2008
  19. EU2

EU2 Guest

moralini bozma diyeceğim ya ben de sabahtan beri ağlıyorum,sperm azlığı,3. mikroenjeksiyon,yukarıda yazdığım sebeplerden dolayı başaramadık.inşallah bu sefer olur ama umudum kalmadı ben de bıktım 2 yıllık evliyim 27 yaşındayım,ama bu yıl 3 kez denedik işte,senin kaçıncı