eau de borique sivilceleri tedavi etmekte ve yüz temizliğinde çok başarılı :)))

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve cottonlady tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 1 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cottonlady
  1. cottonlady

cottonlady in love since 2007 Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    göz doktorum kirpiklerimdeki akıntıyı tedavi etmek amaçlı eau de borique %35 vermişti merak ettim ve göze tatbik edilen bi ürün cilde de kullanılır, onu da temizler herhalde dedim ve kullanmaya başladığım ilk günden itibaren çok şey değişti. cildim nispeten yağlı sayılır ama günde birkaç kez borique kullanarak temiz bi ped pamukla silince gördüm ki hem sivilcelerim üzerinde hem de yağlı cildi arındırmada çok işe yarıyor. fiyatı çok ucuz 3 lira bile değildir koca bi şişesi. çünkü benim ssk reçeme yazdırdığımda eczacı benden hiç para almadıkaydirigubbakcemile3 o kadar ucuz ki bedavaya geliyo yazdırınca kaydirigubbakcemile5 deneyin derim hem zararı yok hem de kesinlikle yağlı cildi temizliyor... vereliniortak

2. 30 Eylül 2009
  3. kalilce

kalilce Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşımın için çok teşekkürler. önerini dikkate aldım ve yarın eczaneden alıp bende kullanmayı düşünüyorum. sağlıkçı olduğun içinde önerini dikkate almakta yarar görüyorum. hoşçakal canım.

4. 30 Eylül 2009
  5. çikolatagelin

çikolatagelin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denesem mi kikafamçokkarıştı