eBay 'dan Alışveriş Yapan Var mı ?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve HcRt_ tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : HcRt_
  1. HcRt_

HcRt_ ♥uNutuLmu$muyduM ? Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Merhba arkadaşlar internette bi alışveriş sitesi var sizler de biliyorsunuzdur belki.
    eBay diye bir online alışveriş sitesi.Biraz göz gezdirdim çok güzel şeyler var.hihoyyyt

Acaba içinizde ordan alışveriş yapan var mı ? Site yabancı ve pek bir şey anlamadım
    ben.Ordan alışveriş yapmayı çok isterim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim a.s

2. 15 Temmuz 2009
  3. _iLLeqaL_

_iLLeqaL_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sadece duydum orayı, çok biLinen bi site oLması Lazım yurt dısında, ben de merak ediyorum acaba ne kadar guvenLidir

4. 11 Ağustos 2009
  5. heLp_me

heLp_me Guest

ebay dünyanın 1 numaraLı aLışveris sitesi.. güvenirLik konusunda hic probLem oLmaz...yardımcı oLabilirim..

6. 12 Ağustos 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben hep yaparım canım.
    Güvenilirdir.
    Yardımcı olurum.

8. 13 Ağustos 2009
  9. angel77

angel77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gittigidiyor.com ebay ın türkiye uzantısı diyebilirz. yani ortaklar. aynı alışverişi gittigidiyordan da yapabilirsin. ebay dan gelen ürünlerin vergileri, gümrükleri hakkında bir bilgim yok ama eğer bilmiyorsan dikkatli ol. aldığın ürün gümrükte takılırsa dünya para öder masraf edersin yine kurtaramazsın. o yüzden kendi ülkenden şaşma derim. gittigidiyorda satıcıların profllerni oku ve aldığı yorumlara dikkat et. en fazla alışveriş yapıp en az olumsuz oy alan satıcı iyidir.

10. 14 Ağustos 2009
  11. SadeceMeyra

SadeceMeyra heyecanlı ve acemi :) Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    153
    angel77 canim biz bebek sahibi olmayi kolaylastiran bir vajinal jel ürününü ebayden aliyoruz, amerikadan. gümrük filan olmuyor. siparis veriyorsun geliyor. sonucta saglik firmasi yolluyor tabi. ama baska sey olursa gümrüge takilirmi bilmem.
    güvenli bir site, bilgisayarinizda güvenli olmali tabi. sifrenizi filan kopyalamasinlar yeter.

12. 11 Ocak 2010
  13. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar,ödeme nasıl gerçekleşiyor,paypal ile mi sadece?
    daha ayrıntılı ve açıklayıcı deyatlar verirseniz sevinirim ..
    üye oldum bir kaç makyaj malzemesi beğendim ama ödeme ve kargo kafamda soru işareti ?

14. 13 Ocak 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.143
    Ödül Puanları:
    463
    yok canım havalede var ama gittigidiyor gibi değil sanırım yani direk satıcıya ödeme yapıyosun, paypalla ödeme zaten kredi kartıyla ödeme gibi bişey, paypal kredi kartından alıyo sonuçta parayı
    bide sanırım 100 doların altı ürünler ve üstünede gift yazdırırsan gümrüğe takılmıyor diye biliyorum
    :hulya:

16. 1 Nisan 2010
  17. yudum71

yudum71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım bize o siteden alabilirmisin preseed.biz o siteye kayıt olduk şama paypala kredi kartımızı kabul ettiremedik .biz senin hesabına parayı yatıralım daha sonra ürünü sipariş verirsin olurmu bize yardımcı olabilrimisin .şimdiden teşekkür edrim kendine ii bak

18. 26 Nisan 2010
  19. komanchi

komanchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence bi bankadan dusuk lımıtlı 500 tl fln bı kart cıkartıp onunla internetten alışveriş yapın derim... en kötü ihtimalde bile en azından canınız çok yanmaz....