Ebeveyn Kontrol Yazılımı - Microsoft

Konusu 'Bilgisayar Programları' forumundadır ve Kazen tarafından 1 Şubat 2007 başlatılmıştır.

  1 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Kazen
 1. Kazen

  Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  12.370
  Beğenildi:
  17.189
  Ödül Puanları:
  488
  Netron Yazılım tarafından orijinal lisanslı Windows XP kullanıcıları için geliştirilen Netron Gözcü ile çocuklarınızı Internet'teki zararlı sitelerden koruyabileceksiniz.

  Ziyaret edilmesini istemediğiniz web sitesi isimlerini yazarak veya sakıncalı bulduğunuz kelimeleri Gözcü'ye yazarak çocuklarınızın istemediğiniz zararlı içerik bulunan sitelere girişini engelleyebilirsiniz.

  Netron Gözcü ile bilgisayar ve internet kullanımına zaman sınırı tanımlayabilir, sadece sizin istediğiniz zamanlarda çocuklarınızın bilgisayarı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

  Ayrıca bilgisayarınızda yüklü diğer yazılımların sadece sizin istediğiniz zamanlarda çalışmasını sağlayabilir, ziyaret edilen siteleri kullanım günlüğünde görüntüleyebilirsiniz.  Sistem Gereksinimleri:

  1) Microsoft Windows XP ve üzeri işletim sistemi

  2) Microsoft Internet Explorer 5.5 ve üzeri

  3) Microsoft .NET Framework 1.1 (http://www.microsoft.com/downloads/...FamilyID=262D25E3-F589-4842-8157-034D1E7CF3A3 adresinden yüklenebilir)

  Netron Gözcü ile ilgili her türlü soru, destek ve yardım taleplerinizi gozcudestek@netron.com.tr adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

  Netron Gözcü uygulaması tamamen Netron Yazılım tarafından Microsoft için geliştirilmiştir. Ürünün tüm sorululuğu Netron Yazılım'a aittir.


  Burayı tıklayarak detay bilgi alabilir ve uygulamayı PC'nize kurabilirsiniz.