Ebeyim buradan soru sorabilirsiniz!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ilkveson tarafından 21 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : ilkveson
  1. ilkveson

ilkveson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar genel sohbet odasında bazı kelimeler yanlış anlaşılıyor bana burdan aile planlaması ve gebelik yada kadın hastalıklarıyla ilgili soru sorabilrisiniz.bilgim yettiğince cvp yazacağım.saygılar

2. 21 Mayıs 2007
  3. SARI KIZ

SARI KIZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba ilkveson ilk soruyu ben sorıyım madem, hangi doğumu tavsiye edersin?

4. 21 Mayıs 2007
  5. _papatyam1_

_papatyam1_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizi düşünüp vakit ayırdığın için teşekkür ederim.benim bir sorunum var oturduğum ilçedeki doktorlar genelikkle sezeryandan yana ama ben herşey yolunda giderse normal doğum yapmak istiyorum.doktorlar bişekilde bi bahane bulup ameliyata alıyolar.bana bi akıl verir misin

6. 21 Mayıs 2007
  7. ilkveson

ilkveson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hiç bir komplikasyon yoksa normal doğumu tercih edin.sezeryan bir ameliyattır yani doğum şekli değildir.ameliyat demek kesmek demektir.ama bebeği ve seni herhangi bir riske sokacaksa tabiki sezeryan olmak gerekir.normal doğumda 2 saat sonra ayağa kalakrsınız ama sezeryanda 1 haftayı geçer.keyfen sezeryan olmayın derim.saygılar.

8. 21 Mayıs 2007
  9. arxixn_

arxixn_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, ben de bi şey soracağım. ben 19 nisanda kürtaj oldum halen regl olmadım ıdrar testı yaptım belli belirsiz cıktı kan testı yaptırdım 6.8.cıktı nedir şimdi bu? kanda yapılan testlerde degısıklık oluyo mu? yanı kımı 5 kımı 10 yardımcı olabılır mısın

10. 21 Mayıs 2007
  11. EU1

EU1 Guest

ayaklarım ve bileklerim çok şiş ne önerirsiniz

12. 21 Mayıs 2007
  13. sevorane

sevorane Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arıncım ben bu konuda uzman değilim ama bende kürtaj oldum ve bir süre yaptığın testlerde hcg miktarı gebe olmayan birinden fazla cıkabılır.çünkü yeni kürtajolduğundan daha hormonar dengelenmemiş olabiliyor.

14. 21 Mayıs 2007
  15. tugbaer

tugbaer Guest

merhaba bende birşey sorcam benimde çatı kemiklerim çok acıyor son zamanları oldu çocoktan dolayı mı 1 haftam var doğumuma birde siz doğum yaptırıyorsunuz dimi kesi yapılacağı zaman siz mi doktor mu yapıyor

16. 21 Mayıs 2007
  17. EU1

EU1 Guest

selam ilkveson. öncelikle bizlere vakit ayırdığın için sağol. bende birşey soracağım. 10 haftalık hamileyim. ilk başarda göğüslerimde özellikle sabahları çok fazla hassaslık oluyordu dokunamıyordum neredeyse. şimdi o hassaslık kayboldu. kaybolması normalmi yoksa göğüs hassasiyetinin hamileliğin son dönemine kadar devam etmesi gerekirmiydi? Birde arada bel ağrılarm oluyor bu normalmidir, bana daha erken gibi geliyor ama. Cevabın için şimdiden teşekkür

18. 21 Mayıs 2007
  19. arxixn_

arxixn_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevorane bı sey sorcam ben kürtajdan 15 gun sonra korunmadım ama 1 kere birlikte oldum kürtajdan sonra 32 gün geçti, hcg hala olur muki_

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.