Ebru şallıdan botoks etkisi yapan formül........

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve berylla tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : berylla
  1. berylla

berylla Guest

Arkadaşlar Ebru şallının proğramından aldım ve sizlerlede paylaşmak istedim.2 yemek kaşığı pirinç unu 1 yumurtanın akı 2-3 damla kayısı yağı 2-3 damla avakado yağı hepsini çırpıp yüzümüzde 20 dk beklettikten sonra yıkayabilirsiniz bu kadar basit bende başladım bakalım sonuç nasıl olacak!bu botoks etkisi yapan krem yüzdeki sarkmaları ince kırışıklıklara birebirmiş.a.s.

2. 17 Ocak 2009
  3. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    botoks derken canım devamlı uygulamada cildi geriyomu yani yüze yag sürmek bana pek mantıklı gelmiyo aslında ama..nekadar sıklıkla uyguluyosun biraz açıklarmısın canımcım

4. 19 Ocak 2009
  5. berylla

berylla Guest

Bende yeni başladım ebru şallı 6 hafta kadar bunu uygulayın cildinizin toparlaşacağını daha sıkı cilde kavuşacaksınız dedi .Bende bunu haftada 2 kere uyguluyorum denemeni tavsiye ederim!

6. 30 Ocak 2009
  7. purified

purified Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maskeyi uyguladıktan sonra nasıl temizleyeceğimiz ile ilgili bilginiz var mı?paylaşırsanız sevinirim.bir de işe yarıyor mu gerçekten?

8. 17 Mayıs 2009
  9. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ondanmı estetik yaptırıp duruyo ebru şallı yaratığa dönmüş artık valla kızlar ben o kadının dediği bişeyi yapmam ...para kazanmak için kendi kendine tarif uydurup kitap çıkarıp para kazanıyo,okadar güveniyo tariflerine estetik yaptırmasında inanalım ...siz bilirsiniz kızlar ama ben denemem buda benim fikrim napim inanasım gelmio ......

10. 17 Mayıs 2009
  11. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148

haklısın canım bende onu ekranda bilmiş edası ile tarifler verdiğini görünce sinir oluyorum sanki uzman..o bana gelsin ben ondan daha çok bilgiliyim..
    doğallığa döndük diye kullanıyolar bizi...

12. 24 Mayıs 2009
  13. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla ne yalan söyliyim zamanında baya estetik operasyondan geçmekle mimlenmiş biri sonuçta. plates iyi hoşta verdiği tarifler bilinen nette bulabileceğiniz tarifler kullanıyomudur kendisi pek emin değili programin formatı gereği yapıyoda olabilir. bu arada ebru şallının biyolojik yaşı 21 çıkmış uzamanlar tarafından sadece astetik olayı yüzünden bu yaşa ulaşamaz diye düşünüyorumda bir yandan