Ebru Şallı'nın Selülit Formülü

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve yelyel tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : yelyel
  1. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar bi sitede rastladım.Ben bunu ebru şallı açıklarken duymadım.Herhangi bi zararı varmı bilmiyorum.Paylaşmak istedim.denemedim deneyen varsa etkilerini paylaşırsa çok sevinirim.

Ebru Şallı 'dan selülit giderici mucize iksir
    Ebru Şallı 5 gün içinde selüliti yok eden mucize bir iksir bulduğunu açıkladı. Bu mucize iksiri herkes gibi siz de evinizde yapıp içebilirsiniz.
    Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte.

Değişimi 5 günde farkedeceksiniz

Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.

Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.

İşte Ebru Şallı’nın mucize iksiri

3 Kabak

2 Enginar

1 Avuç Brokoli

1 Avuç Maydanoz

1 Orta boy soğan

Yarım limon suyu

Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.

Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. İçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için.ALINTIDIR.

2. 20 Mart 2009
  3. nefret

nefret canım oğluşum kucagımda:) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Alla alla
    kolaymısta valla
    deneyen varmı bunu arkadaslarr
    keske cozum olsa

4. 20 Mart 2009
  5. prensesa

prensesa eaeaea Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    işe yararmı acaba ama ben ıcememkı sevmedigimsebzeler var ıcınde:bbo:ben yınede not alım 5 gunden bişi olmaz herhalde:)

saol emegine sağlik yelyela.s.

6. 20 Mart 2009
  7. zeyyneep

zeyyneep Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    yaw çok kötü ama maydonoz limon falan neysede soğan kabak falan ne oluyor ya :bbo: kimsenin böyle bir içeceğe 1 bardak bile olsa dayanacağını sanmam

8. 20 Mart 2009
  9. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    valla işe yararsa süper olur bıktım bu selülitlerden.ben yarın bi deniym arkadaşlar gerçi enginar yok enginarsız deniym enginar tadını nekadar değiştiricekki size tadını yazarım.ay inşallah işe yarar bişeydir ya bıktım valla bıktım bu selülit derdinden:eek:klava:

10. 21 Mart 2009
  11. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar sabah düdüklüde 1 kabak 1 brokoli 1 soğan maydoz biraz suyla aynen haşladım limon sıktım içilmiycek gibi değil sebze çorbası tadında biş enginar ben bugün enginar alıp 10 gün yapcam sizi bilgilendiririm aslında bikaç kişi daha deneyip paylaşşa süper olur.kaydirigubbakcemile5

12. 21 Mart 2009
  13. prensesa

prensesa eaeaea Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    enginar yapragı ödem atıyomuş verdıgı selulıt cayındada var gelısmelerı beklıyorum:)

14. 21 Mart 2009
  15. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18

umarım işe yarar arkadaşım mtv pilates cdsi indirdim internetten 1 haftadır onu yapıyorum kendimi çok iyi hissediyorum ama şu lanet selülit gitmiyo azalmıyo anneme çekmişim ondada çok var.bakalım 10 günde bunu yapıym yalnız limonu biraz fazla koydum çünkü tadı bayyıyo.delikafadulden

16. 21 Mart 2009
  17. maviayy

maviayy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ebru şallı da yok ki nerden bilsin etki edip etmediğini mirmirmirmirkaydirigubbakcemile3

18. 21 Mart 2009
  19. Lyre

Lyre ♥ScHuMİ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tembelimmm yaa gönül ister yapmak beden izin vermez mirmirmirmir