ecemgulden'in başarı öyküsü...

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve ecemgulden tarafından 22 Mart 2010 başlatılmıştır.

22 Mart 2010
    Konu Sahibi : ecemgulden
  1. ecemgulden

ecemgulden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    KIZLAR SLM;

ŞİŞMAN DOĞDUM VE 3 AY ÖNCESİNE KADAR BÖLE ÖLCEĞİMİ KABULLENMİŞTİM. İŞİME GELDİĞİ İÇİN TABİ.buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn ZAYIFLAYAMAM VE BUNUN İÇİN BOL BOL YEMELİYİM 3 GÜNLÜK DÜNYA .........
    ESKİDEN Dİ. Bİ GÜN TARTIYA ÇIKTIM ( Kİ NEFRET ETTİĞİM BİŞEY OLMASINA RAGMEN SEBEPSİZ ÇIKTIM İŞTE) EKRANA BAKTIM VE ŞOK. 2 HANELİ EN BÜYÜK DOĞAL SAYI EVET TAM 99 OLMUŞUM :KK43:((
    BİŞEY YAPMALI;

1 )AKAPUNKTUR DOKTORUMAMI GİTSEM ACABA?
    2 ) YOKSA AÇ GÖZLÜ ÜNLÜ DİYETİSYENİMEMİ?
    3) YOK YOK EN İYİSİ İLK GİTTİĞİM PROFÖSÜRDÜ
    4) LAHANA DİYETİ?
    5) YİNE İSVEÇ DİYETİMİ YAPSAM
    6) A YOK EN İYİSİ HOLLYWOOD DİYETİYDİ
    7) BULDUM FIX 15 İÇİYİM YİNE
    8)...
    9)...
    10)...

BU LİSTE SONSUZA KADAR UZUYO KIZLAR. ÇÜNKÜ BEN BÖLE DOĞDUM :)

O GECE ÇOK UZUNDU BENİM İÇİN SAATLERCE DÜŞÜNDÜM. NEYE PARA HARCASAM DA ZAYIFLASAM DİYE. YADA HANGİ DOKTORA GİDİPTE AL ŞU PARAYI BEN BOĞAZIMI TUTAMIYORUM VE ELİMİN ALTINDA İNTERNET GİBİ Bİ DERYA OLMASINA RAGMEN SAĞLIKLI YAŞAM ADINA HİÇ BİR BİLGİ BULAMAYICAK KADAR GERİ Bİ KAFAYA SAHİBİM NE OLUR BENİ ZAYIFLATTTTTTTTT DESEM.

O GECE Bİ KARAR VERDİM. ZAYIFLAMIYCAKTIM. GÜZELLEŞCEKTİM. ERKEKLER KANKAM DEĞİL SEVGİLİM OLUCAKTI :)))

HERGÜN YAKLAŞIK 1 SAAT YÜRÜDÜM. NE YEDİĞİME GELİNCE NE İSTERSEM YEDİM. VE ANLADIM Kİ SINIRDA DURMAYI BİLMEK MESELE. ŞİMDİ 82 KİLOYUM. AMA ŞİMDİLİK. ZAYIFLAMAM DOĞAL OALRAK DURMUŞ DURUMDA. GERİ ALMAMAK ADINA YAKLAŞIK 10- 15 GÜNDÜR NORMAL KOŞULLARDA YİYİYORUM SABİTLEDİM KİLOMU :))) VE DÜN DAHA DA GÜZEL OLMAYA KARAR VERDİM :))))
    YARIŞMA BAŞLADI :))))

2. 22 Mart 2010
  3. darkolive

darkolive eski obez, şimdi lopez :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    tebrik ederim canım kararlı olmak kadar güzel bişiy yok, bende 3 ayda 89dan 76ya indim daha 10 kilo vericem nasipse, 80-89 topiğim sayesinde...çok güzel bir paylaşımımız var ve benim göremediğim yanlışları arkadaşlarım görüyor teşekkürler kk :enbuyukkk:

spor yaptın mı canım a.s.

4. 22 Mart 2010
  5. nonis

nonis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim canım inşallah daha da verirsin,bende sağlıklı beslenme programıyla 1,5 ayda 97 den 89 düştüm hala da devam ediyorum. yürüyüş yapmaya daha bugün başladım benim de hedefim 70 e inmek,bütün diyet yapanlara sabır ve dayanma gücü diliyorum::)))))

6. 22 Mart 2010
  7. MUGYAT

MUGYAT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    153
    Ben de vermek istiyorumÇünkü yaza hamile kalıp 2. bebeiğimi dünyaya getirmek istiyorum.Ben doğumdan sonra kilo aldım.Şimdi onları versem bana yeter...

8. 22 Mart 2010
  9. .CaFFeiN.

.CaFFeiN. asLnda svıyRm bende sNı:L Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süPersin canımm :-) aynen Bnde yürüyüşe baŞlıyıcamm 5 kiLo versem yeter bana :)

10. 22 Mart 2010
  11. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    tebrikler canım inşallah devamı gelsin daha fazla verebilir
    ama bu duraklamalar olacak sakın dietini bozma son gaz devam et ben sana güveniyorum
    vede çok ama çok güzel olacak herşey
    hedefin kaç kilo bilmiyorum ama azim çok önemli vede inanmak herzaman verebileceğine inan canım

12. 22 Mart 2010
  13. hilall23

hilall23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tebrikler canım

14. 22 Mart 2010
  15. hbyrm

hbyrm Rabbim OL dedi oluverdi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bravo canım ben de tam 1 hafta oldu başlayalı 2 kilo verdim çok çoook şükür..daha vermem gereken 20 kilo var kilolarımdan kurtulmak istiyorum artık ben de.. inşaAllah sabır ve gayretle veririz kilolarımızı Rabbim hepimize yardımcı olsun..(amin)

16. 22 Mart 2010
  17. Umutlu30

Umutlu30 vazgeçilmezimmm Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    tebrikleri canım bende 66 kadar çıkmıştım geçen yı 56 düştüm son 5 kiloda kaldım diyet yapmayıda gözüm hiç kesmiyor artık napıcam bilmiyorum en önemliside göbeğim var::KK43: gidip yağlarımıda aldırmayı düşündüm sora aldırmış birini gördüm sarkık sarkık ondanda vazgeçtim ya alışıcam ya üzülücem hep var diye

18. 22 Mart 2010
  19. ecemgulden

ecemgulden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederimm kızlar. bu iş cidden azim işi yani ben neler denedim olmadı ama bu sefer bişeyler oluyo gibi. ve ben inanılmaz ii hissediyorum. umarım devamı gelirrr. hepimiz için söylüyorumm inş. inş. inş:))))))