EchoMAR görüntüleme merkezinde rahim filmi çektirenler yorumlarını bekliyorum.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve thirdeyes tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : thirdeyes
  1. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    EchoMAR yada Radyomar görüntüleme merkezinde rahim filmi çektirenler yorumlarını yazabilir mi? Yaptıran arkadaşlar hangisini tavsiye eder yada başka bir yer?

2. 11 Şubat 2009
  3. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben geçen yıl echomarda çektirdim kesinlikle tavsiye ederim hiçbirşey hissetmedim çok güzel çekiyolar üç yıl öncede başka yerde çektirmiştim çok zordu hatta masadan fırlamıştım, ama echomar dijital çekim yapıyor hiç hissetmiyorsun tabi şişlidekinde çektirmiştim.

4. 11 Şubat 2009
  5. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bende çektirdim echomarda çok memnum kaldım hiç agrım bile olmadı kamerada izledim tüplerimme ve rahime verilen ilaçların geçisini çok memnum kaldım her keze tavsiye ederim

6. 11 Şubat 2009
  7. biv

biv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    radyomar da çektirdim kesinlikle tavsiye ederim hiç acı hissetmedim ve çalışanlarda inanılmaz moral veriyorlar. herkes gözümü çok korkutmuştu çok acı veriyor diye gittiğimde korkudan bayılacaktım.gerçekten hiç acı hissetmedim

8. 12 Şubat 2009
  9. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun arkadaşlar,
    bende iki merkezlede telefonda konuştum. Lokal yada genel aneztesi yapıyormusunuz diye? İkiside buna gerek olmadığını anlattı. Sanırım ikiside birbirine yakın makine ve olarak ben Tekirdağdan gelicem Şişli daha uygun gibi bakalım. Kızlar ben Selman Beye gidicem bişey danışmak istiyorum rahim filmi istemiyormuş ama ben yaptırmak istiyorum. Ya bir sorun varsa diye. Siz ne dersiniz Doktorun söylediklerine göre akışına mı bırakayım yaptırmak istediğimi söylüyeyim mi?

10. 12 Şubat 2009
  11. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım rahim filmi istemeyen biyer ilk defa duydum bilemiyorum sen selman beyin kendisiylemi konuştun ?selman beyi tanıyorum yani sohbete katılmıştı oradan biliyorum, ne desem sana bilemiyorum ama bence çok hemde çok gerekli olan bişey rahim filmi, çünki ya kanalların tıkalıysa veya sıvı toplanması varsa nolcak muayenayle görülmezki onlar yada rahminde bi sorun varsa tedavin boşa çıkmasın sonra,yinede kendin bilirsin canım istersen tekrar bi konuş doktorunla. hayırlısı olsun hakkında.

12. 12 Şubat 2009
  13. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Burda Selman beyin hastalarıyla konuştum onlardan duydum istemediğini. Neyse sende benim gibi düşünüyosun o istemesede ben yaptırmak istediğimi söylücem. sonradan sıkıntı olucağına 10 dk stresi yaşarım.

14. 12 Şubat 2009
  15. biv

biv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede çektir devlet hastaneleri bile sağlık raporunu çıkarırken tüp bebek için kesinlikle rahim filmini görmek istiyor ilk defa duydum ben rahim filmi istemeden tedaviye başlayan doktoru ben olsam bu doktora tedaviye başlamadan bir kere daha düşünürdüm.

16. 12 Şubat 2009
  17. thirdeyes

thirdeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Haklısın biv ama ben doktorla hiç konuşmadım. belki farklı bir durum var. Bu cumartesi randevumuz var. Bakalım bana ne dicek.

18. 5 Ekim 2009
  19. melek0584

melek0584 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eger biri varsa ben yeni bir üyeyim yarın rahim flmi çektircem çok korkuyorum