eczaderm kolojenli dudak dolgunlaştırıcısı.

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve NAZ87 tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : NAZ87
  1. NAZ87

NAZ87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar siteye girerken reklamı çıkıyorya direk tesadüf gördüm istiyodum zaten böyle bişey şimdi sipariş verdim ama sonradan aklıma geldi kullananınız varmı aranızda?yada işe yararmı boşuna mı alıcam acaba?:çok üzgünüm:

2. 26 Mayıs 2009
  3. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ben de merak ediyorum onu..sonucu yazarmısın.. ben golden rose un dolgunlaştırıcısını kullanıyorm.. memmnunum dolgunlaştırıyor.. ama dudak derisi soyuluyor

4. 26 Mayıs 2009
  5. NAZ87

NAZ87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tamam canım yarın elime geçer tahminimce hemen bildiririm sana..

6. 7 Haziran 2009
  7. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    naz cım dolgunlaştırıcından memnunmusun canım işe yaradı mı?merakettim de.

8. 18 Haziran 2009
  9. Sulezar

Sulezar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar lipojende dudak soyulması yaşanmıyor. bilakis dudaklarımdaki çatlaklarda kayboldu,

10. 19 Haziran 2009
  11. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    bende bugun tesadüf gördüm goldenrose un aldım. biber sürmüşüm gibi yakıyor günde 3 kez kullanılınca 1 ay snra %40 kalıcı dolgunluk veriyormuş. kullanan oldumu düzenli 1 ay ?

12. 8 Ağustos 2009
  13. mymelino

mymelino Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek:kullanmadım ama sally hansen veya i.d.bareminerals dolgunlaştırıcıları süper..... yapışkanlık hissi vermiyo kendi dudak rengin öyleymiş gibi hissettiriyor.........ama bunuda denemek istiyorum çünkü içeriyi mantıklıgeldi bana......................

14. 18 Ağustos 2009
  15. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Goldsenrose extreme lip plumper sanırım. Güvenilir bişeymidirki? Sen memnun musun?

Son düzenleme: 18 Ağustos 2009
  16. 30 Ağustos 2009
  17. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    mrb kızlar dodak dolgunlastırıcıların fiyatlarını bilen varmı ben netten baktım ama serumu caarptı gözüme oda 124 tl idi

18. 30 Ağustos 2009
  19. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    golden rose nin bende kapatıcısı var güzel ama bilmiyorum bu arada kızlar fiyatlara baktım bbuldum goldun rosede nette 15 tl nette
    Golden Rose Extreme Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı

Golden Rose’ dan çok fonksiyonlu kolajenli dudak dolgunlaştırıcı lipgloss:
    3 özelliği bir arada bulunduran Extreme Lip Plumper ile dudaklarda;

- Anında dolgunluk ve parlaklık
    - 29 günlük kullanımdan sonra kalıcı dolgunluk ve kontür belirginleştirme
    - Nemlendirme

RENK SEÇENEKLERİ :

Golden Rose’un yeni ürünü Extreme Lip Plumper 3 özelliği bir arada bulunduran ilk dudak dolgunlaştırıcı lipgloss olarak satışa sunuldu.

Yepyeni geliştirilmiş formüllü bu ürün içeriğindeki dudak dolgunlaştırıcı kompleksler Hyaluronic Filling Spheres™ ve AC Mvs Lips™ ile dudağın içine kolayca nüfus ederek dudak dokusunda birbirine bağlanarak şişer ve dudaklarda yeni kolajen oluşumunu destekler. Dudakların dolgun ve pürüzsüz olmalarını sağlar, etkisi anında ortaya çıkar.

Diğer patentli bileşim Maxi Lip™ dudaklarda var olan kolajen üretimini aktive eder, dudaklara hacim kazandırırken kontür çizgilerini de belirginleştirir ve nemlendirir. Günde minimum 3 kez 29 günlük kullanım sonucu dudaklarda %40 kalıcı dolgunluk sağladığı gözlenmiştir.

İçeriğindeki acı biber ve tarçın özü de sağlıklı doğal rengin dolgun bir şekilde ortaya çıkmasına ve dudak kontürünün belirginleşmesine yardımcı olur.

Şeffaf ve 4 ayrı renkteki seçenekleriyle tek başına ya da rujun altına uygulanabilen Lip Plumper ile kadınlar dolgun, pürüzsüz ve çekici dudaklara kolayca sahip olabilecekler.

UYGULAMA ŞEKLİ:
    - Temiz ve kuru dudaklara bol miktarda uygulayınız. Sürdükten 1-2 dakika sonra karıncalanma ve yanma hissi yaşayabilirsiniz.
    - En iyi sonucu almak için günde en az 3 kere ve her gece yatmadan önce uygulamanız tavsiye edilir.
    - Dermatolojik olarak test edilmiştir bir siteden alıntıdır budaopuyorumnanaktan