Eczaneden alinan gebelik testlerinde negatif sonuç alipta kanda pozitif çikan varmi??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve turkuaz_turkuaz9 tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : turkuaz_turkuaz9
  1. turkuaz_turkuaz9

turkuaz_turkuaz9 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok uzun bir süreden sonra bütün hanimlara tekrar merhaba.adetim 2 gün geçikti. Eczaneden alinan idrar testinden yaptim negatif çikti. Gebeliğin çok erken belirtilerinden bazilari vardi bende. özellikle gögüslerimdeki koyulaşma beni epey umutlandirdi. Ama negatif çikti sonuç. Testte negatif sonuç alipta kanda pozitif değeri çikan arkadaşlar varsa beni umutlandirirsa çok mutlu olurum. şimdiden çok teşekkür ederim herkese

2. 3 Eylül 2008
  3. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim ben artık bu testlere güvenmiyorum silik ikinci çizgiyi kaç kere gördüğüm halde sonuç malesef negatifti o yüzden hiç strese girmeye kafa bulandırmaya gerek yok en güvenilir en garantisi kanda bhcg baktırmak bence hiç vakit kaybetme git biranönce kanda baktır için rahat etsin...

4. 3 Eylül 2008
  5. turkuaz_turkuaz9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tşk ederim bugün dağıldım artık. bi kaç gün daha bekleyip duruma göre yaptırıcam kan testini.

6. 3 Eylül 2008
  7. ayvalxixk

ayvalxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım benım 4 gun oncekı testım negatıftı.bu sabah kan testı yaptırdım pozıtıııff:CüvCüv::nazar::teytey:sositososito

8. 3 Eylül 2008
  9. turkuaz_turkuaz9

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    süper bi haber bu:) sanırım bana bile iyi geldi bu. aynı mutluluğu yaşamayı umuyorum . hayırlısı ile kucağına almanı dilerim bebeğini

10. 3 Eylül 2008
  11. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tebrikler ayvalık acaba belirtilerini yazarmısın bilgimiz olsun
    hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inş rabbim sana bu mübarek günde ne güzel bir haber bu senin için allahım banada kısmet eder bu mübarek günde inş