Edirnede aşılama yaptıranlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve sariye tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sariye
  1. sariye

sariye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    edirnede aşılama yaptıranlar

2. 3 Kasım 2010
  3. sariye

sariye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kimse yokmu kızlar

4. 4 Kasım 2010
  5. icroc

icroc 2 prens annesi Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba sariye ben yeni üye oldum buraya aslında nette bu sitenin üyeler tarafından yazılarını uzun süredir takip ediyordum. bende edirne oturuyorum ekol hastanesinde berna hn 23 nisan aşılama yaptırdım aşılamam tuttu ancak 22 eylülde erken doğum ve kanama nedeniyle 24 haftalık bebeğimi kaybettim. Rahim ağzı açılmaya başladı. Hastanede yatmışdım 3 gün boyunca bu olaylar olmadan öncede ayrıntılı ultrasono girmişdik aklımda çok soru var halen anlamış değilim. Dikkatsizlik ve ihmalkarlık olduğunu düşünüyorum. 1.5 ay oldu nerdeyse halen yavrumun patoloji sonucu çıkmadı trakya üniv. yollamışlar eşden alınan parçayı ekole tel açıyoruz. Pişkin pişkin trakya üniv. tanıdığınız varsa onları devreye sokun diyorlar o kadar çok sinirlendimki ben o kadar para yatırmış masrafdan çıkmışım tedavimin başından beri ekole gitmişim kadın doğum sekreterindeki hemşire bana böyle dedi sonuç çıkınca bu hastaneyi bırakacam özel trakya hastanesine gitmeyi düşünüyorum şansımı orda denicem 2 gün önce yavrumun mezarına gittim. :KK43: kahroldum halen acısı yüreğimde Allahım kimseye yaşatmasın

6. 4 Kasım 2010
  7. sariye

sariye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    başın sagolsun canım ben yaklaşık 5 ay sibel hanımda tedavi gördüm yumurtlama takibm yapıldı daha sonra rahim filmi çekildi ilk gün tüpler tıkalı oldugu söylendi ikinci gün tekrar çekti doktorum kesin karar vermek için neyse o gün açıldı şu an beklemedeyim bu ayda olmazsa aşılama düşünüyorum karar veremiyorum kime yaptırsam öyle durumda senin durumuna gelince berna hanımbeni hiç tatmin etmedi benim kasıklarımda ayrı vardı şişkinlikle beraber bana kist var dedi ilaç kullandım daha sonra sibele gittim potoloji gönderdi sonuç hafif derecede iltihap eşim berna hanımın kist dediyi şeyin bebek oldugunu düşünüyor birde ben orada doktorun tahlilerini almak için gittigimde benim dahliirem başkasına başkasınınkinide bana verdiler isim soyisim tutuyor ama doktor isimi tutmuyor o kişiyedende aynı tahlilleri istemişler benim ekol hastane maceram bu ... peki senin sorunun neydi ne için tedavi görüyordun?

8. 4 Kasım 2010
  9. icroc

icroc 2 prens annesi Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    bende pco var o yüzden tedavi görüyorum lohusalığım çıkalı 4 gün oldu bakalım 3-4 ay boyunca kendimiz denicez olmadı bu sefet özel trakya hastanesinde kerem bey varmış ona görünücem aslında ilk trakya üniv. tedaviye başlıcakdım. Bütün tahlillerim yapıldı eşimde tahlili yapıldı. 2009 kasım ayında gittim tedavi için iğnelere başlamak için rapor çıkartacakdım tedavilerin hepsinin durdurulduğunu söylediler beynimden aşağa kaynar sular döküldü. Çünkü rahim filmi çekindikden sonra doktor isterseniz 6 ay deneyin demişdi bende kabul ettim olmayınca kasımda gittim boşuna beklemiş meğerse dosyadaki bütün tahlillerimi aldım hastaneden ekole geçdim burda da böyle bir üzücü olay yaşadım. Sizdeki sorun sadece yumurtlamamı bende pcodan dolayı adetde olamıyordum. İnşallah yavrum vücuduma şifasını bırakıp gitmişdir. İlk adetimi olurum büyük merak içinde bekliyorum sibel hn nasıl iyi bir doktormu oda özel trakya hastanesine geçmiş sanırım burası küçük yer olduğu için doktor seçme şansımız pek olmuyor ailem istanbulda oryada tedavi için sürekli gidip gelmek istemiyorum

10. 5 Kasım 2010
  11. sariye

sariye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yumurlamada problem yok ama tıkanıklık varmış filimle açıldıgı söylendi bakalım bundan sonra hayırlısı kerem beyi çok duymadım trakya özelde ama sibel için iyi şeyler duydum henüz bir vakasınıda duymadım fakültedeki prof dene istersen ama kendine sitres yapma herşey ALLAHTAN yapabilecek birşey yok vardır herşeyde bir hayır o şekilde düşünmemiz gerekiyorcanım

12. 5 Kasım 2010
  13. mihrace05

mihrace05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar.ben de fakültede Cenk Beye 2. aşılamamı yaptırdım.bir hafta sonra tahlil yaptırıcam.bakalım sonucu büyük bir merakla bekliyorum...

14. 6 Kasım 2010
  15. icroc

icroc 2 prens annesi Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    mihracecim merhaba inşallah hayırlı olur senin için birşey sormak istiyorum trakya üniversitesinde yeniden başlandımı aşılama ve tüp bebek yöntemlerine ve gittiğin doktordan memnunmusun geçen yıl ben orda tedavi görüyordum ancak kasımda tedaviye başlamak için gittiğimde benimle beraber bebek için tedavi görecek olan diğer hastalarında tedavisi durdulmuş öyle demişdi doktor şuanda yeniden başladıysa sana bir sormak istedim biliyorsun üniv. hastanesinde sabit doktor yok hafta hafta doktor değişikliği oluyor.

16. 6 Kasım 2010
  17. mihrace05

mihrace05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK53: arkadaşım ilk defa duyuyorum söylediklerini.çünkü ben mart ayından itibaren üniversiteye gidiyorum.onun için daha öncesini bilmiyorum.ilk defa da orada başladım ben Cenk beyle.ilk aşılamamı martta yaptırdım.sonrakini de bir hafta önce.ben doktorumdan çok memnunum.sağolsun çok ilgileniyor.işini biliyor.gelgelelim tüp bebek tedavisi için herhangi bir bilgim yok.doktor daha erken dedi tüp bebek için.o aşamaya gelirsek o zaman araştırırım herhalde.benim bildiğim burda tüp bebek yaptırılan yerin olmadığı ama ...bilemiyorum arkadaşım.ama ben fakülteyi tavsiye ederim sana..gerçekten ilgileniyorlar

18. 6 Kasım 2010
  19. sariye

sariye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar faküldede tüp bebek yapılmıyor hatta rabor bile verilmiyor çünkü tüp bebek merkezi olmadıgı için istda çapaya yönlendiriyorlar 2 kişi biliyorum bu durumda olan