Edirne'de Sibel Hanım mı? Aydın Bey mi?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve azalea tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

13 Mart 2010
    Konu Sahibi : azalea
  1. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar ,20 haftalık hamileyim ve ekolde Ümmühan hanıma gidiyordum,ancak hastaneden ayrılmış ve 1 aydır bizi yurtdışında diye oyaladılar şimdi doktorumu değiştirmek istiyorum ama karar veremiyorum bilgisi olanlar yorum yapabilirmi
    lütfen.Sibel Pekdemir mi? trakya hastanesindeki Aydın Bey mi?fisfisfis

2. 15 Mart 2010
  3. gulsem_22

gulsem_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba azelea bende 2 ay önce ekolde doğum yaptım.doktorum selda hanımdı.onu düşünmezmisin.normal doğum yaptım ve çok memnun kaldım.iki şık sunmuşsun ama bence selda akal'ıda düşün derim.hayırlı doğumlar

4. 17 Mart 2010
  5. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selda hanımdan memnun olmayanları duydum,o yüzden aklımda soru işaretleriolan birine gitmek istemedim.ümmühan hanım fena yaptı yarıyolda bıraktı bizi :KK43:

6. 26 Nisan 2010
  7. tarbah

tarbah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ümmühan hanımın ciddi bir sağlık sorunu olduğunu duydum o yüzden bırakmış ben de doğumda edirnedeyim bir tüürlü karar veremedim ama trakya hastanesi hem hastane olarak hem de aydın beyden çok memnun olan var sanırım ona gidicem bu arada sibel hanım da trakya hastanesine geçmiş

8. 1 Temmuz 2010
  9. selected_79

selected_79 Allahım sana çok şükür Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    ümmühan hanım geri döndü tabi bende ona geri döndüm.. kendisine ve bilgisine çok güveniyorum. hastaları için elinden geleni yapıyor.. üstelikte bilgilerini sürekli güncel tutuyo
    aydın beyden hiç memnun kalmadım.. hiç tavsiye etmem.. hem kendisinden memnun kalmadım. hemde çok para göz.. daha ilk gidişimizde bu işler parayla olur dedi bize..

Aydın bey herşey para demek değil... bizi fakir gördünüz herhalde.. bi dahaki sefe size mal varlığımızın dökümanıyla gelelim isterseniz...