Edirne'ye uygun Tüp Bebek Merkezleri?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve aaysee tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : aaysee
  1. aaysee

aaysee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim alman hastanesine gidelim orası iyi diyor. biz edirnedeyiz. bu işlemler git gelli zor olur gibi geliyor. gerçi eşimin teyzeleri var istanbul kartal da oturuyorlar. olmazsa onlarda kalırız falan diyo. tüp bebek için ön görüşme falan nasıl oluyor. yani o söylenen 2500-3000 euro civarı parayı hemen mi ödüyoruz. yoksa muyane ücreti, görüşme ücreti, tahlil ücreti gibimi ödüyoruz. eşim olmazsa kredi çekeriz veya arabayı satarız diyorda. biraz bilgi verebilirmisiniz bu tüp bebek aşamaları hakkında ve istanbulda önerebileceğiniz bir hastane veya alman hastanesinden bir doktor...

2. 1 Ağustos 2009
  3. aaysee

aaysee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap yok mu? eşim Alman hastanesi ile görüştü. ilk ön görüşme ücretsiz olacakmış. 2350 euro fiyat söylediler. ilaçlar ve diğer giderler ile 7500 TL yi bulur demişler. sizce nasıl uygun mu? bize biraz fazla gibi geldi ama olmuşken de iyi yerde olsun istiyoruz. birde umut tüp bebek merkezi varmış kadıköy de. ikisi arasında kaldık. gerçi fiyat alamadık daha Umut'tan...

Son düzenleme: 1 Ağustos 2009
  4. 1 Ağustos 2009
  5. Fadik

Fadik Yusuf Eymen Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    bence uygun değil canım....edirnede başka hastane varmı varsa fiyatları nasıl bilmiyorum....
    ama istanbulda seçenek fazla....
    sen şimdi hemen karar verme...önce baya araştır....internetten araştırabilirsin....genelde tel noları oluyor arayıp telde konuşursunuz....
    bazı merkezlerin konaklama yerleri falanda oluyor....tabi bu ücretlidir ama sen bir araştır yol paranı da hesap at eğer istanbulda daha uygun oluyorsa eşininde işi müsait gelebiliyorsa olabilir....
    canım ben tüp bebek henüz yaptırmadım ama geçenlerde bu sitede baya arştırma yaptım....
    merkezlerin isimleri aklımda kalmadı ama istanbulda tüp bebek maliyeti sadece 4000 tl olan da olmuş 8000 tl de.....yani çok çok farklı merkezler var...
    tabi kişisine göre ilaçların fiyatlarıda biraz farklı oluyor ama bu farklar sadece ilaç farkı değil...

6. 1 Ağustos 2009
  7. aaysee

aaysee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayrunisa Hastaneside 2950 TL fiyat verdi. ilaçlar hariç. ablamın arkadaşı burada tüp bebek yaptırarak 1. denemesinde hamile kalmış. umut tüp bebek merkezi de ilaçlar, tedaviler, tahliller dahil toplam 4500 tl. araştırdıkça insanın seçim yapması daha da zor oluyor. Edirne'de tüp bebek merkezi henüz kurulmadı. istanbul'da kalacak yer problemimiz yok. avrupa yakası anadolu yakası olsun farketmez. iyi bir yer olsun yeter..

Son düzenleme: 1 Ağustos 2009
  8. 1 Ağustos 2009
  9. Fadik

Fadik Yusuf Eymen Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    bak canım bu hastaneler daha uygun...umut tüp bebeği bende çok duydum olabilir bence...
    birde avrupa yakasında Medicana bahçeli evler Hastanesi var ...ordaki dr süha sönmezi çok başarılı buluyorlar....fiyatlarıda uygun diye biliyorum...
    aslında bu hastanenin anadolu yakası çamlıcada da merkezi var ama süha sönmez orda olduğu için önerdim....

10. 4 Ağustos 2009
  11. aaysee

aaysee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar büyük ihtimalle umut hastanesi olacak. Emre bey varmış. eşim bazı görüşmeler yaptı. en kısa zamanda istanbul'a gidip ön görüşme yapacağız.

12. 4 Ağustos 2009
  13. Fadik

Fadik Yusuf Eymen Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    hakkınızda hayırlısı olsun canım...
    rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın...

14. 4 Ağustos 2009
  15. Nihan1979

Nihan1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende hasteneler arasında araştırma yaptım hem en uygunu hem başarı banada 1.seçenek umut tüp bebek merkezi geliyor ayrıca SSK kurumu ile anlaşması var eğer rapor çıkartırsan dahada uygun fiyata geliyor tedavi

16. 5 Ağustos 2009
  17. aaysee

aaysee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rapor işi biraz karışıkmış. biz direk tüp bebek yaptırmış olacağız. tüp bebek öncesi ne bi aşılama ne de diğer bi işlem yaptırmadık. doktorlar direk tüp bebeğe yönlendirdi...

18. 5 Ağustos 2009
  19. Nihan1979

Nihan1979 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sorun neydi arkadaşım