Eer doal yntemlerle bu i olsayd bu ariv olmazd...

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve arzutican tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : arzutican
  1. arzutican

arzutican Guest

arkadaşlar üzgünüm :çok üzgünüm:ama ne yazık ki bu gibi yöntemler zaman kaybettirmenin yanı sıra hayal kırıklıkları da yaşatıyor sabredin sabredin diyorlar şunu deneyin bunu deneyin yok arkadaşlar olmaz ne doğal yöntemler ne de kremler haplar bir işe yaramıyor kaslanıyoruz dikleşiyorlar ama büyümüyorlar 2-3 beden büyütenler ise kaslarını geliştirdiği için çeper de genişliyor yani göğüsler olduğu yerde kalıyorlar ben 28 yaşındayım ve inanın bu yöntemleri ben de denedin hem de sonunda hasta oldum 1 ay yataktan kalkamadım hala hastayım iyileşemiyorum öksürük burun akıntısı boğaz ağrısı toparlamaya çalışıyorum...şunu söyliyim keşke umutlarımız boşa gitmeseydi de gerçekten büyüselerdi ben kıskanç bir insan değilimdir ama göğsü büyük olan kadınları çok kıskanıyorum plajda eşimleysem iri göğüslülerin yanına oturmaktan kaçınıyorum çok moralim bozuluyor hatta bu yüzden sırf kıskandığım için kavga etmişimdir eşimle sık sık ne yazık ki bu sorunu ne unutup kabullenmeye çalışabiliyorum ne de ameliyata cesaret edebiliyorum zaten eşim de kesinlikle karşı çıkıyor kendimi çok ama çokk eksik hissediyorum yaz da geldi kabus başlıyor silikonlu südyenlere devam edeceğiz haaa bu arada unutmadan bu yaz şeffaf giyip sütyen takmıyorlar haberiniz olsun eğer etrafta böyle tipler görürseniz hele de göğüsler iriyse saldırın arkadaşlar linç edelim onları bizi çatlatmaya çalışıyorlar allah bize nasip etmemiş napalım vermemiş mabut neylesin mahmut benden size tavsiye zamanınızı ve umutlarınızı bu işlere harcamayın hepinize iri göğüslü günler diliyorum...buyrunnnnnnnnn

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2011
  2. 14 Haziran 2009
  3. civcivim

civcivim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    neden boş iş olarak nitelendiriyorsun ki.sonuçta her yöntem denemeye değer.sonuç alınan şeylerde var fakat senin karşına çıkmadı herhalde yada sen uğramıyorsun.araştırıyoruz uygulayanlardan duyuyoruz tecrübe ediniyoruz.kremler bile en basit örneği alabilecek gücü olan alıyor deniyor almak isteyenede olumlu yada olumsuz fikir veriyor.bu yazı için başlık açmana gerek yoktu bence.

4. 14 Haziran 2009
  5. damla19

damla19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya hevesimizi kırmayın,umut fakirin ekmeğidiryerimseniben

6. 14 Haziran 2009
  7. Dreaming_Water

Dreaming_Water Hayatımın SeN Gerçeği Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok güsel söylemişsin canımalkisalkisalkis

8. 15 Haziran 2009
  9. arzutican

arzutican Guest

arkadaşlar yanlış anladınız beni umudunuzu neden kırmak isteyim ki sadece böyle şeylerle uğraşarak zaman aybetmeyin ve aynı zamanda da sağlığınızı kaybedebilirsiniz bunu istemeyşz dimi siz vücudunuza bol miktarda ostrojen hormonu yükleyerek kanser riskinizi arttırmıyor musunuz büyük göğüslere sahip olup da sağlığınızı kaybetmeyin ben bunu söylemeye çalışıyorum...

10. 15 Haziran 2009
  11. arzutican

arzutican Guest

xxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttpppppppp

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Haziran 2009
  12. 15 Haziran 2009
  13. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    burdakı kımse cahıl de degıl akılsız da bılmeden etmeden kımse bısey yapmıyoda bı baskasına tavsıye etmıyo da herkes bılınclı sekılde yapıyo ne yapıyosa cnm ayrıca guzel gelısmeler sonuclar gormesek emın ol bızde bos bısey ıcın ne ugrasırız ne vakıt harcarız cokda guzel buyuyo valla kor degılım allaha sukur vede buyudugunu hem gozlerımle goruyorum hemde mezro yanlıs gostermıyo yanı ayrıca ıcılen caylar asırıya kacılmadıkca cok da faydalı vucuda gunde bı bardak ıcılen rezene adacayı kımseye bısey yapmaz ve cokda faydalı o zaman ostrojen var dıye maydonoz da yemeyelım olurmu oyle sacma sey dogal olmayan bın turlu sey yenılıyo ıcılıyo yanı kadar zararlı yedıgımız ıctıgımız sey var bunlar dogal en azından yanı lutfen kımsenın umudu kırılmasın arkadaslar denemeyen bılmeyenlere degıl tecrubelerını sızlerle paylasan arkadaslara ınanın lutfen :lepi:

14. 16 Haziran 2009
  15. arzutican

arzutican Guest

ya amaaan napıyosanız yapın kardeşim banane elalemin derdi beni gerdi isteyen istediği kadar uğraşsın allah allah doğru hepiniz kültürlü insanlarsınız maşallah bilgi paylaşımı yapalım dedik burası umut çiftliği değil isteyen istediği yorumu yapabilir okumayın o zaman ya da zahmet edip cevap yazmayın

16. 16 Haziran 2009
  17. arzutican

arzutican Guest

:1closedeyes:

18. 16 Haziran 2009
  19. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar kimse kimsenin kalbini kırmasın,burda bi amaç için uğrasılıyo,aksi görüşü olanda olabilir ve bunu belirtebilir her türlü olumlu olumsuz düşüncelerde paylaşılmalı bence,ama önemli olan birbirimizi kırmamak
    bende o kadar çok çaba gösterdimki o kadar çok şeyler denedimki hep bi umutla...
    6kutu breast gain+kremini kullandım,2kutu longda kullandım,4kutu actibreast kullandım,küç kullandım,adaçayı,nar çayı kullandım,hurma yedim,nar yedim,masaj yaptım,doğum kontrol hapı bile kullandım...ama elde ettiğim sonuç ne biliyomusunuz gecici bi dolgunluk :çok üzgünüm: o da gitti zaten ve bu kullandığım kremlerin vücuduma ilerde bi zarar vermeyeceği ne malum ....
    kimsenin umudunu kırmak istemem ama bu kadar denediğim şeyden sonra büyümeliydi diye düşünüyorum senağlama
    ve o kadar üzüldümki anlatamam bu çabalarımın bosuna cıkmasına
    silikon yaptırmaya karar verdim,inşallah temmuzun sounda olucam
    ama umarım sizin denemeleriniz bosuna gitmez ve istediğiniz ölçülere ulaşırsınız...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.