efsane geri dondu..yine zeytinyagi!!

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve aylin81 tarafından 22 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aylin81
  1. aylin81

aylin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saclarin dolgun ve bakkimli olmasi icin zeytinyagi muhtesem bir cozum. bende hep maskeler hazirlayip elli turlu cile cekerdim. ama artik gerek kalmadi bunlara. sukur ki bizi dusunen cikti. zeytinyagli sac bakim urunleri ve sampuan hayatimi kurtardi.sositosositozemuszemusalkisalkisalkis

2. 22 Ağustos 2009
  3. ela

ela Guest

aç bakalım canım nasıl hayatını kurtardı dökülmen mi vardı az görünümlü saçlara mı sahiptin de dolgun oldu saçların ve şampuanının ismi nedir???

4. 22 Ağustos 2009
  5. aylin81

aylin81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dokulmeye basladilar. tatilde cok yipraniyolar malum. cansizlastilar. gidip kisacik kestiricem diyodum. ama gorunce zeytinyagi oldugunu komili sampuan ve bakim kremini aldim. cok iyi geldi. yine kestirdim azicik uclarindan ama olsun. dolgunlastilar. canlandilar.

6. 24 Ağustos 2009
  7. skarlet

skarlet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mevsimselmi acaba dokulme? cok fazla insandan duyuyorum. sampuan gercekten iyimi? bende denemeyi dusunuyorum? baska kullanan varsa yorum yazsin lutfen.

8. 24 Ağustos 2009
  9. ebruli1976

ebruli1976 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dahada açarmısın zeytinyağınımı sürelim
    şampuanın adı nedir

10. 24 Ağustos 2009
  11. pinpinpinar

pinpinpinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben soyle bi tavsiyede bulunabilirim. zeytinyagli cesitli maskeler var. sadece zeytinyagi surulmuyor tabiki. bi arkadas maske tarifi vermis bende destek oldum hatta. baska bir baslikta forumda. daha once uygulardim cok guzel sonnuclar veriyor eger saclar kotu durumdaysa. sampuan komili sampuan. baska zeytinyagli sampuan varmidir bilmiyorum. yazmis arkadas yukarida. ama gormediniz sanirim. bende kullaniyorum baya guzel oldu. maskelere gerek kalmadi.

12. 24 Ağustos 2009
  13. sugibiduru

sugibiduru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zeytinyaginin baska faydalarini bilmek isteyen olursa buyursun.
    • Cilde ve saça inanılmaz güzellik katar. Kuru cildi canlandırır kırışıklıkları azaltır. Zeytinyağı cildi yumuşatır ve esnek pürüzsüz bir görünüm verir.
    •Zeytinyağı yorgun ayakları dinlendirir ve canlandırır. Zeytinyağının mükemmel yumuşatma ve nemlendirme kapasitesi vardır. Çatlak ve kuru ayakları tedavide birebirdir.
    • Zeytinyağı traş edilecek bölgeyi yumuşatma ve rahatlatmada birebirdir.
    • Kurumuş ve çatlamış dudak için merhem olarak kullanılabilir.
    • Saçtaki kepeği ve dökülmeyi engeller. Saçı parlatır.
    • Tırnakları güzelleştirir ve güçlendirir.
    • Zeytinyağı ile doğum çatlakları azaltılabilir.
    • Emzirenler için en iyi göğüs ucu bakımı zeytinyağı ile yapılır.
    kaynak:netten alıntıdır

14. 24 Ağustos 2009
  15. ayccha

ayccha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gercekten ayaklarinizi zeytinyagi damlattiginiz ilik suya koyun nasil butun yorgunlugunuzu aliyor gorun. sonra yumusacik olur ayaklariniz bir de. saclari parlattigi herkes tarafindan bilinir zaten. tirnaklari guclendirdigini bilmiyordum ama. surmekmi gerekiyor. yada ayaklardaki gibi suya damlatip icinde mi bekletmek lazim acaba.

16. 24 Ağustos 2009
  17. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    suya değil yaklaşık yarım çay bardağı zeytinyağına biraz da limon sık tınaklarını beklet 5 -10 dak.gerçkten kuvvetleniyor tırnaklar

18. 24 Ağustos 2009
  19. xyz89

xyz89 Guest

bende aldım kullanıyorum benımkı zeytınyegı ve ısırganotlu cok memnunum yaaa saclarım ne kadar parlak ve akıcı oldu ve cok uzamaya basladı tabı ben ıcıne bırazda cam terebentı koymustum:CüvCüv::CüvCüv: