Ege üniversitesinde tüp bebek yaptıran ve yaptıracak olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve deniz_deniz_35 tarafından 28 Ocak 2011 başlatılmıştır.

28 Ocak 2011
    Konu Sahibi : deniz_deniz_35
  1. deniz_deniz_35

deniz_deniz_35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben nisan ayı gibi 3. Denememi yaptırmak istiyorum ege üniversitesinde daha önce 2 kez özelde yaptırmamıza ve toplam 13-15 milyarın gitmesine rağmen sonuç negatif oysa normalde 3 kez ( beta hcg düşük değer ) hamile kaldım.bu yüzdende 3. Denememi ege üniversitesinde düşünmeye başladım gidenler beni bilgilendirebilirmisiniz.
  2. 1 Şubat 2011
  3. deniz_deniz_35

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    güncel...........
  4. 5 Şubat 2011
  5. _eLfiDa_

_eLfiDa_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben Ege üniversitesinde ilk tüp bebek denemem de hamile kaldım cok şükür..ama daha kalp atışını duymadım,cok yeni.. nolur devamı bilemiyorum..
    elimden geldiğince yardımcı olmaya calışırım sorularına...
    RABBİM hakkında hayırlısını versin inş.
  6. 6 Şubat 2011
  7. deniz_deniz_35

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cevap verdiğin için çok teşekürlerrr.bebeğin hayırlı ve uğurlu gelsin sana inşalah sağlıcakla kucağına al.ben ilk denememi şifada 2. yi smryna da yaptırdım çikolata kistim var.3. denemem için artık devlet destekli olsun istedik o yüzden egeye gideceğim senin doktorun özelmiydi yoksa normal randevu alıp mı başladın.normal randevu alıp gittiğinde ilgililermi.her seferinde doktorun değişiyormu.birde çok kalabalık diye duymuştum ben nisanda randevu almak istiyorum yoksa daha erkenmi alsam tedavi için bekletiyolarmı canım.çok soru sordum ama artık 2 tane emriyo tranfer hakkım var 3. olduğu için inşalah tez vakitte banada Allah anne omlayı nasip eder.tüm isteyenlerede nasip etsin.inşalah senin de hayırlısıyla ve sağlığıyla gider hamileliğin....
  8. 8 Şubat 2011
  9. _eLfiDa_

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim özel doktorum yoktu... ordaki prosedüre göre devam etti tedavim.. haliyle 3-4 ay sürdü başvurmamla hamile haberini almam arasındaki zaman... her seferinde başka dr bakıyor, e bi hayli de kalabalık .. hergün 9da gidip 2-3 e kadar oralarda oluyorsun.. ama ihmal yok özel doktorun olmasada,dediğim gibi ben memnundum

Özel doktor imaknın varsa Ege Nazan hanım ve Erol Beydne cok memnunlar.. o zaman tek dr. ilgilenir seninle ve bizim kadar beklemezsin...

Hİç önemli değil.. aklına gelen her seyi sorabilrisin.. abzen buraya bakmayı unutuyroum.. özelden de yazabilirsin...

Hakkında hayırlısı olsuın inş.
  10. 8 Şubat 2011
  11. 35_oz

35_oz ya Evvel ya Baki ya Varis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    bende simymrnada tüp bebek denedim venegatif ege ünüversitesini tavsiye ettiler ama direk tüp bebek yapıyorlarmı yoksa aşılamalarlamı başlıyorlar,ben bunu istemiyorum birde belli testler yapıyorlarmı ne ler istiyorlar aydınlatırsanız çok sevinirim
  12. 8 Şubat 2011
  13. _eLfiDa_

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    SPerm sayınız 5 ya da 10 milyonun üstünde ise aşılama yapmadan gecemzler tüp bebek tedavisine...
    her gittiğinde mutalka kan verirsin... ama tüp bebek ya da aşılama dosyan açılması için endokrin-parazitloji-mikrobyoloji...vs bisürü kan tahlii yapıır sana 1ayı bulur bunları toparlaman... eşine de hormon testleri, spermiyogram ve de spermlerde mikrop tahlilleri yapılıyor....
    sizde ki problem ne arkadaşım??
  14. 11 Şubat 2011
  15. deniz_deniz_35

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hayırlı cumalarr
    ama canım benim ilk tüp bebek denemem olmayacakki baştan işlemleri başalatırlarsa çok sürüyomuş yaa.benim 2denemem oldu zati biri şifada zati ege ile erol tavmergen girmişti.şimdi bütün tahlilleri baştanmı isteyeceklerki.daha 4 ay oldu benim son denemem.2008 laparoskobi 2010 rahim filmi 1.tüp bebek ardından histeroskobi 2. tüp bebek böle geçi genetik testimde normal çıktı.endometriozi varsadece sol yumurtalıkta2-3 cm civarı kistim var ama endo.etkisi büyük demek 3 kez normal yolla hamile kaldım kan değerlerim çok düşüktü tutunma başarız olmuş yumurta kaliten kötü dediler oysa tüp bebekte okadar iğne vuruldum hiç tutunma olmadıııı.
    canım benim sorularıma cevap verdiğin için saol yaşadıklarım zaman zaman çok ağır geliyo Allahım gücüne gitmesin.işte çabalıyoz.rabbim tez vakitte yüzümüzü güldürsün inşalahh......
  16. 11 Şubat 2011
  17. deniz_deniz_35

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu arada diğer arkadaşa sorduğun soruyda cevap verdim :)))kendimi anlattım...
  18. 11 Şubat 2011
  19. 35_oz

35_oz ya Evvel ya Baki ya Varis Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    bize okadar ayrıntılı testler yapmadılar ama bizde çok önemli problem çokmadı siz normal yolla çocuk sahibi olabilirsiniz dedi,adetim çok düzenli,yumurtalarım istenilen boyuta gelebiliyor eşimin sperm sayısı normal yolla çocuk sahibi olacak kadar iyiymiş bize sebebi bilinmeyen infertile dediler,ama yumurtalarım toplanıp spermle buluşunca embiriyo kalitesi 2. kalite çıktı ,ne yapmam lazım
    lütfen yadım edin yaşım 32 ,4yıllık evliyim,bana yol gösterin
    :84::KK5: