Ege Nazan TAVMERGEN E Özel muayene olanlar nasıl randevu aldınız LÜTfeen Yardım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iremNaz tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : iremNaz
  1. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Ege Üniversitesinde Tüp bebeğe sevkedilmiştik tahlillerimiz yapıldı en son bayram dan sonra bi tahlil sonucumuzu alcaz ancak ben ege hanımla devam etmek istiyorum tedaviye ama dışarıda muayenehanesi yokmuş nasıl randevü alcam kiminle irtibat kurcam yardım ederseniz çok sevinirim........

2. 18 Eylül 2008
  3. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Huuuuuuuuuuuuuuuuu kimse bu doktora gitmiyomu.................................................................... cevap verenlere şimdiden teşşk ederim

4. 18 Eylül 2008
  5. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım öncelikle hayırlısı olsun. Bende Ege üniv.de tedavi gördüm pazartesi transfer yapıldı ve şuan yatıyorum. Transferi yapan doktorum Ege hanımdı. Özel hastası değilim. Benim sana tavsiyem Ege Hanımın özel hastası olupta ayrıyeten 1.500 Ytl para ödemendense, git normal kaydını yaptır ve bırak normal prosedürü uygulasınlar. Ege Hanım çok iyi bir Prof.ama diğerleride süper. Ama illaki Ege Hanımın hastası olcam diyosan Tüp bebek merkezine girdiğin zaman arka arkaya iki masa var. Birinci masa değil arkadaki masada oturan bayan Ege Hanımın sekreteri. Telefonunuda vereyim sana: 0232/3427304 burdan Sekreterini isteyebilirsin. Genelde Ege Hanımın hastası olan tüm tanıdıklarım ikinci denemede normal prosedürü izliyorlar. Ekip süper hepsinede gönül rahatlığıyla güvenebilirsin.

6. 18 Eylül 2008
  7. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ÇOOOOOOOOOOk teşşk ederim inan çok yararlı oldu verdiğin bilgi ben seni dinliycem en iyisi prosedürü izleyim işallah hamile kalmışsındır mutlaka sonucunu yaz:1hug:a.s.

8. 18 Eylül 2008
  9. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben sana bi şey sorcam ama zaten ben pek inanmadım ama sen orda tedavi olmuşsun ve sen daha iyi bilirsin bi arkadaş orda yumurtaların anestezisiz alındığını yazıp aman seni korkutmayım diye yazmış o arkadaş biraz olumsuz yani hep negatif gibi geldi bana doğrumu bu

10. 18 Eylül 2008
  11. bebixsxko

bebixsxko DORUK EGE...BEREN SU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar öncelikle geçmiş olsun ve allah tamamına erdirsin bende erol tavmergen hastasıyım ama egede değil şifada işlemlerim oluyo şu an bende doğum kontrol hapındayım ve bayramın 3 veya 4.günü iğnelere başlıcam kısmetse benim de arkadaşım pazartesi transferi yapıldı ege hanım yaptı erol hocanın toplantısı varmış belki tanırsın sevda diye hemşire bir bayan aynı odada 7 kişiydik dedi belki hatırlarsın diye bi sorayım dedim inşallah hayırlı haberler alırsın canımçok öptüm:CüvCüv:Şeniz

12. 18 Eylül 2008
  13. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet 7 kişiydik doğru, baya bi zaman geçirdik beraber. Keyifliydi.sırnaşık şey
    Şimdide bekliyoz bakalım hayırlısı, şimdiden heycanım dorukta. Tedavi sürecinde en zor beklemek.:Saruboceq:

14. 18 Eylül 2008
  15. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğru anestezi yapmıyorlar, ama 2 yada 3 gün önceden anstezi istediğin takdirde bırak yumurta toplama transfer esnasında bile anestezi yapıyorlar. Ben yaptırmadım ilkinde çok canım yandı ikincisiyse tam aksine inanılmaz rahattım ve hiç ağrılı olmadı. İnşallah bu sefer tutar ama tutmazsa bile 3 üncüyü gene anestesisiz yaptırırım. Ama tabi karar senin.CADIARZU

16. 18 Eylül 2008
  17. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bebişko yanlış hatırlamıyorsam senle beraber başlayacaktık tedaviye. 3 ünde regl olcam demiştin. noldu neden geciktin. Umarım sorun yoktur :1no2:

18. 18 Eylül 2008
  19. Derin

Derin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.388
    Ödül Puanları:
    188
    gördünmü arkadaşım ben seni korkutmak için niye yazayımki hepimiz aynı yoldayız ben orda çok acı çektim niye yalan söyliyeyimki 5 yerden damarımı deldilere bulamadılar anestezi istediğim halde yine çok acı çektim bunları anlatmak istememiştim