Ege Sağlık Şevki Kılıçarslan hastaları

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve erkans35 tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : erkans35
  1. erkans35

erkans35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ege sağlıkta şevki beye giden varmıı ????******

2. 7 Eylül 2009
  3. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım ben şevki beyin hastasıyım yeni dogum yaptırdı bana gayet güzel hoş bir anlatımı var kontrolerim yeni bitti her haliyle hem dr umdan hemde hastaneden çok memnunum sormak istedigin birşey olursa yardımcı olurum

4. 11 Eylül 2009
  5. shule

shule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ege Sağlığın fiyatları hakkında bilgi verebilirmisin?

6. 12 Eylül 2009
  7. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım fiatı dr beilrliyor birde hangi kuruma baglı oldugunda etkiliyor aradaki farkı telefonla olmuyor gidip dr ile görüşmek gerekiyormuş ben hem kontrollere gittim hemde fiat işini hallettim sorunsuz bir dogum yaşadım allah herkese nasip etsin

8. 10 Aralık 2009
  9. dagkelebegi

dagkelebegi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben az önce aradım ssklıya 25 TL muayene ücreti artı bişey yapılırsa ayrı ücretlendiriliyormuş fiyat iyi de hastane hakkında olumsuz bi yorum okumuştum kafam karışık napsam bilmiyorum

10. 22 Mart 2010
  11. diildemker07

diildemker07 oğluşum :) sağlıkla gel.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 20 haftalık gebeyim ege sağlıktan şevki beye gitmeyi düşünüyorum.hastası olanlar lütfen görüşlerinizi yazar mısınız??

12. 9 Nisan 2010
  13. nalanonultmak

nalanonultmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım...hoşgeldim banaaaa..:)) Şevki Beyi tanıyan varsa lütfen bilgilerini paylaşsın..Çünkü kafam oldukça karışık!!! Teşekkürler...

14. 17 Nisan 2010
  15. tuval

tuval Guest

Arkadaşlar merhaba,
    Ben 34 haftalık hamileyim.Daha önce başka bir doktorun hastasıydım.1,5 ay gibi bir zamandan beri çok fazla ödem oluşuyordu.Önceki doktoruma her muayenede belirtmeme rağmen bana şu tahlilleri yaptır demedi.Sanırım bir gaflette bulundu.Neyse.Benim ödem artık berbat hale gelince kayınvalidemin de araya girmesiyle acilen Ege Sağlığa gittik ve şevki Bey ile görüştük.Bana hemen tahlil yaptırdı.ıki saat sonra sonuçları aldık ve bana hemen o gün o saat protein serumu başlattı.Meğer proteinim çok çok düşmüş.Sağolsun hemen durumu ele aldı.Tam 4 gün hastaneye sabah gittim,akşama kadar serum aldım.Sonuçta daha iyim şimdi.
    Şevki bey tecrübeli bir doktor.Ayrıca hemşirlerle de muhabbet fırsatı bulduğumda doğum hakkında bilgi aldım.Şevki bey'in çok titiz çalışan bir doktor olduğunu söylediler.Sezeryan da dikiş işlerini kimseye bırakmadığını, ileride plesanta da yapışıklık olmaması için her katı tek tek ve özenle diktiğini söylediler.Şevki bey'in diğer branşı da karın estetiği cerrrahıymış. 67 yaşında,çok babacan bir insan. Tabi bunlar benim görüşlerim.Bir başkası farklı düşünebilir de.Gerçi bazı konularda biraz klasik dav ranıyor.Mesela; sezeryandan sonra hastaya sonda takılıp ertesi güne kadar çıkartmıyormuş.Bazı doktorlar da hiç sonda taktırmayıp, hastanın hemen ayaklanmasını öneriyorlar.Ben sonda olayına sıcak bakmıyorum.Sonuçta gayretli olmak ve çaba göstermek gerek.Ama tabi doğru olan sondaysa diyecek birşey yok.
    Benim görüşlerim bunlar.Bu arada hastane hakkında da hiç bir olumsuzluk görmedim.Gayet iyi bir hastane olduğu kanısındayım.SGK ile de anlaşmalı.Benim içime sindi.Dediğim gibi, bu benim düşüncem.Herkes için durum farklı olabilir.Kimseyi etkilemek istemem.Bunlar önemli konular.Allah korusun, bir terslik yaşanır; tavsiye edilmişti denir.Vebal almak istemem.Ama ben yaşadıklarımı paylaşmak adına yazdım.
    Allah evlatlarımızı kucaklarımıza sağ sağlim almayı nasip etsin,kimseyi bu yolda bırakmasın.
    Sevgiler....