Ege üniversitesi tüp bebk merkezine giden arkadaşlr bakarmısın

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve EU3 tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

benneyaptımkikaydirigubbakcemile3EGEYE BAŞLAMK İSİTYORUZ AMA NASIL OLUYOR ÖNCEDEN RANDEVUALMAK İSTEDIM RANDEVUYU ONCEDEN ALMAK LAZIM DEDİLER.ARADIM.HANGİ DOKOTR U İSTİYOSUNZ DEDİLER.ŞURAYI ARAYIN BUNU İSTEYIN FALN DEDİLER EGEDE TEDAVI OLAN ARKADAŞLAR NASIL Bİ YOL İZLEDİNİZ YARDIMCI OLURMUSUN?ŞİMDİDEN HEPİNİZE AYRI AYRI TESEKKUR EDIYORUM.ACABA ÖZEL DOKOTRA RANDEVU ALSAK DAHAMI İYİ OLUR.HERGIDISIMZDE UCRET ÖDERMİYİZ.YOKSA NORMAL RANDEVU GİBİ AYDA BIR MI OLUR.ARTIK AŞILAMA TEDAVISNIE GECMEK İSTİYORUZ.GECEN AY YUMURTA TAKIBI YAPILDI.SONUÇ ALAMDIK DUN AKŞAM REGL OLDUM.GECN AY 8GUN GECIKMELİ REGL OLMUŞTUM BUAY İĞNE SAYESINDE GUNUNDE REGL OLDUM HEHE :) kaydirigubbakcemile3 KAFAM KARIŞTI TEKRARDAN YUMURTA TAKIBI YAPTIRMK İSTEMIYORUM.MADDI MANEVI ZOR OLUYOR YAA.ÇOKK YORULDUMMM ARTIK BEN YAA mirmirmirmir
    BAKALIM EŞİM İŞTEN GELINCE KENDI DOKTORUMZLADA GÖRUSUCEZ O NEDIYCEK.KENDI DOKTORUM BIKAÇ AY İĞNE TEDAVISI OLMAZSA GÖBEKTEN YAPILAN İĞNELER OLMAZSA AŞILAMA OLMAZSA TUP BEBEK DEMİŞTİ YORULURSAK BIRAKIRIZ DIYOR AMA BEN ZATEN YORGUNUM :KK43: O SURECE HAZIR DEĞİLİM GUCUMDE TAKATIM DE YOK

2. 12 Ağustos 2009
  3. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba.bende oradan randevu aldım.neler yapılacağını merak ediyorum.gttiyseniz bana da bilgi verirmisiniz.

4. 8 Ekim 2009
  5. EU3

EU3 Guest

yarın egede tedavıye başlıyoruz...

6. 8 Ekim 2009
  7. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlısı olsun.umarım bir an önce başlarsınız. bende bu ay başlıycam .tabi kistim geçtiyse.

8. 9 Ekim 2009
  9. EU3

EU3 Guest

sende demı kıst oluştu görkemli.
    gecen ay bendede oldu ilaç kullandım gecmiş bızde başaldık buay ilk iğnemi oldum buaksam.
    haftaya cuma gıdıcem yıne.ultrason vekanda bakcakalrmış sonrasında da aşılama için gun vercek galıba

10. 9 Ekim 2009
  11. EU3

EU3 Guest

ya egeye giden yokmubaşka ?

12. 10 Ekim 2009
  13. gorkemli

gorkemli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım bende basit kist old için bende hap kullanıyorum .bakalım hastalanınca gidicem 2.gün .geçtiyse başlanacak iğnelere.sen başlamışsın ne güzel.darısı başıma.

14. 19 Ekim 2009
  15. EU3

EU3 Guest

yarın egede aşılamam var :)

16. 16 Şubat 2011
  17. su.

su. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar, bende ege üniversitesi tüp bebek bölümüne yeni başlayanlardanım. 8 yıllık evliyim ve 5 yıldır uğraşıyoruz ama sonuç alamadık. Çalıştığım için geçen ocak ayına kadar hep özel doktor ve hastanelere gittim, 5 doktor değiştirdim. hem maddi hem manevi çok yıprandım..bi süre dinlendikten sonra eşimle ortak karar alarak ege üniversitesine gitmeye karar verdik..bi çok kişinin memnun kalmadığı hastaneden ben memnunum.. evet her yerde sıra bekliyosunuz ama sonuçta orası bi üniversite hastanesi..tüp bebek bölümü hastası olarak özellikle bay Levi' yi öneririm. Gerçi hastanede hasta için ekip olarak karar veriyolar ama benim HSG filmimi bay Levi çekti. Hiçte öyle anlatıldığı kadar acılı ağrılı bir işlem değil..bunu önceden laporoskopi yaptırmış biri olarak söylüyorum. Belki doktora güvenle alakalı bilemiyorum yinede..

Bu arada çenem yine düştü hastalık teşhisimi söylemedim..polikistik over sendromu ve progestoron eksikliği teşhisi konuldu..hastalık basit sonuç henüz yok...

Son düzenleme: 16 Şubat 2011
  18. 4 Nisan 2011
  19. eren35

eren35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm su ,,bendede 5 cm çikolata kisti var ,,ege de tüp düşünüyorum,,senın sonucun ne oldu merak ettım,,ege yı tavsıye edıyormusun??