Ege Üniversitesinde doğum yapanlar ....

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve xoxzlem77 tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : xoxzlem77
  1. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Kızlar,
    Ege Üniversitesinde Tüp bebek yaptırdım ve şuan 3 aylık hamileyim. Kontrollerimi Alsancakta Prof. Nedim Karadadaş'da devam ettiriyorum. Ama doğumumu Ege Üniversitesinde yapmak istiyorum. Önere bileceğiniz Doktor varmı ? Hastaneden memnun kaldınızmı ?
    Yardımcı olursanız sevinirima.s.

2. 27 Kasım 2008
  3. bernice

bernice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de Ege üniversitesinde tüp bebek yaptırdım.Hala kontrollerime aynı yerde ve doktora yaptırıyorum.Defalarca hastanede yatmak zorunda kaldım.Tabi doğum yapanlarla da tanıştım.Hepsi çok memnundu.Hemşireler ve doktorlar çok ilgili.Hele de tüp bebek olunca daha ilgililer.Prof.Ege Tavmergen en iyisi.(benim doktorum aynı zamanda)...O'nun dışında Gülnaz Hanım ve Cüneyt Beyde iyiler.Ben Ege de doğumu tavisye ederim.Senin tüp bebek doktorun kimdi?

4. 4 Şubat 2009
  5. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    slm, gecen sene asılama için E.Ü'ne gitmiştik.Doç.DR.Mert Kazandı.kötü diyemem ama bana sanki ( şimdi düşününce ve şu anki dr.umla karsılastırınca ) pek iyi gibi de gelmedi. daha dogrusu her seferinde bizi sallıyormus hissini yasdaım. ama şimdiki coook tatlı ve sevecen bir doktor ama izmir de değil. Mert bey bana gecen sene laporoskopi ve histereskopi yapmıştı. ama ameliyat sırası , öncesi ve sonrası hiç yüzünü görmedim dersem yalan olmaz :KK43: hep kontrole asistanı yanlız geldi özel hastası olmama rağmen :KK43:

6. 4 Nisan 2011
  7. eren35

eren35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slm ozlem77 bende egede tup dusunuyorum,,bıraz bahsedermisin??sesın yas kac??