Ege Ünv.de Tedavi Görenler!!!!

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kotyora tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kotyora
  1. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar aranızda Ege Ünv.de micro yaptıranlar vardır mutlaka.Orası nasıl bir yer? İrenbe ssk ile anlaşmayı bitirmiş. Şifa'ya tekrar gitmekte çok kararsızım.Zaten ordaki Erol Bey, aslında Ege Ünv.'nin doktoru. Ünv. ile ilgili deneyimlerinizi yazarsanız çok sevinirim.Aydın'da oturduğum ve çaliştığım için İzmir'e gidip hastaneleri göremiyoruz şuan. Bu yüzden yazacaklarınız karar vermemde etkili olacak.

2. 26 Temmuz 2008
  3. Diamond

Diamond Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Ege de yaptırmadım ifa da yaptırdım erol beye ama acaba egede tüp bebek olayına şifadaki kadar "hakim mionu araştırmak lazım.sanki bana egede işin organizasyonuyla daha ilgili gibi geliyor.Adamın birkaç parçaya bölünmesi lazım yoksa.Çoğunlukla ya şifada ya da muayenehanesinde çünkü.

4. 26 Temmuz 2008
  5. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar yok mu aranızda Ege Ünv.ni bilen? Benim canım çok sıkılıyor bu işlere.

6. 27 Temmuz 2008
  7. fionatheprincess

fionatheprincess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    selam ben de ege de tedavi olacağım. infertilitede dosyam açıldı. tahliller yapılo.ama işler o kadar yavaşki...kimsenin acelesi yok. doğru dürüst bilgi veren yok...bu hızla 10 yıl sonra falan yaparız herhalde bebeği gibi gelio bana

8. 27 Temmuz 2008
  9. fionatheprincess

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    bu arada erol beye randevu vermiyorlar egede,ayrıldı gibi bişey söylediler telefonda ama odası duruyor. ne anlama geliyor bilmiyorum

10. 27 Temmuz 2008
  11. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşım bende yeni başladım benimde dosyam açıldı ayın 25 inde şu anda tahlillr yapılıyor bana dediler butün tahlilleri toplayın gelin dediler 15 gün sonra ama bi tane tahlilimiz var 1 ay sonra çıkıyor sorduk bizde o zaman çıkınca gelin dediler bişey anlamadık hayırlısı artık senin ne zaman acıldı dosyan konuyu açan arkadaşım daha yeni gittiğim için nasıl bi yer bilmiyorm giden arkadaşlar varsa inş bizi aydınlatırlar hakkımızda hayırlısı artık burdan haberleşelm arkadaşlar takpleri

12. 28 Temmuz 2008
  13. fionatheprincess

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    dosya açılalı 1 aydan fazla zaman oldu. benim sadece adetin 2. 3. gnü yapılan kan tahlillerim yapıldı. sonra eşimin sperm testini istediler. onun için bekledik. yapıldı. sonuç 1 milyon civarında çıkınca tüp bebek yazmışlar. ama sperm testi 2 kez daha tekrarlanacakmış.ve randevuyu malesef ağustos sonuna vermişler. sonra bi kez daha bakalım o ne zaman... stresten mi neden adetler iyice düzensizleşti..bu hafta tekrar gidip soracağım benim yapılacak başka testlerim var mı diye.. çünkü forumlaran okuduğum kadarıyla rahim filmi falan çekilmesi gerekiyor ben daha gününü bile almadım. off
    şimdilik bu kadar sen de bildiğin şeyler varsa yazarsan sevinirim:)

14. 28 Temmuz 2008
  15. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    ben egeden memnun kalmadım hiç bir açıklama yapmıyorlar gel git tahliller geç çıkıyor dediğiniz gibi hiç aceleleri yok yapılan işlem hakkında bilgi vermiyorlar sorarsan zoraki bir açıklama oda yetersiz ama memnun olan vardır belki yumurta takibi yapıldı bir kere bir dahada gitmedim irenbeyi düşünüyorum şimdi bakalım orayı çok methediyorlar

16. 28 Temmuz 2008
  17. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar teşekkür ederim bilgiler için. İşler öyle yavaş ilerliyorsa benim için de çok zor olacak.Allah izin verirse benim bu işi ağustosta halletmem lazım.Sonra işler yoğunlaşıyor izin almam zorlaşır.Şifa ssk ile anl.na devam ediyormuş. Orayla tekrar görüşmeyi düşünüyorum.İlgisiz buluyorum ama çok fazla da alternatifim yok.

18. 28 Temmuz 2008
  19. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    Canim ben özeline gitmedim ama ne olursa olsun ilgi az tahlillerin sonuçlanmasi zaten uzun sürüyor birde tedavi süreci eh artik gerisini sen düşün