Eğlence

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve italim tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

  12 Şubat 2009
  Konu Sahibi : italim
 1. italim

  italim Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Ocak 2009
  Mesajlar:
  10.167
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  196
  [/FONT][/FONT]Eğlence  Evli bir çift, cadılar partisine davetliydi. Dışarıya çıkmak için hazırlanırlarken kadının migreni tuttu, evde kalmak zorundaydı.

  Kocasına, partiye yalnız gitmesini, onun eğlencesini bozmak istemediğini söyledi. Biraz tartıştıktan sonra adam kostümünü giydi ve partiye gitti kadın da birkaç aspirin alıp yattı.

  Ancak biraz uyuduktan sonra kendini daha iyi hissederek uyandı ve partiye giderek kocasına sürpriz yapmaya karar verdi. Tam hazırlanırken "acaba ben yanında değilken kocam neler yapıyor?" diye düşündü ve kocasının kendisini tanımaması için değişik bir kostüm giyerek partiye gitti.

  Oraya vardığında bir kenarda onu izlemeye başladı.

  Kocası arka arkaya değişik kızlarla ve onlarla çok yakınlaşarak dansediyordu, nereye kadar gidebileceğini görmeye karar verdi. Kocasına yaklaştı; onunla çok samimi bir şekilde dansetmeye başladı ve kulağına dışarıya çıkabileceklerini fısıldadı.

  Arabalardan birine girerek seviştiler ve gece yarısından önce maskeler çıkarılmadan kadın eve gitti, kocasının dönüşünü beklemeye başladı.

  Adam sabaha karşı 01.00 sularında ve döndü ve doğru yatağa gitti.

  Kadın; "Parti nasıldı kocacığım?" diye sordu, adam da: "Sensiz hiç eğlenemedim tatlım." diye yanıtladı. Kadın, "inanmıyorum" diye cevapladı, "Bahse girerim çok eğlenmişsindir!"

  Adam:

  - Gerçekten hayatım... Partiye gittiğimde bazı arkadaşlarla sıkıldık, alt kata inip bütün gece poker oynadık. Fakat kostümümü ödünç verdiğim o Allah'ın cezası herif bir eğlenmiş, bir eğlenmiş, anlata anlata bitiremedi!..

  :roflol::roflol::roflol:
   
 2. 13 Şubat 2009
  Konu Sahibi : italim
 3. ozdenarda

  ozdenarda Popüler Üye Üye

  Katılım:
  17 Şubat 2007
  Mesajlar:
  107
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  108
  güzelmiş kim daha çok eğlenmiş oluyor şimdi?
   
 4. 21 Mart 2009
  Konu Sahibi : italim
 5. talin

  talin Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  20 Haziran 2007
  Mesajlar:
  4.253
  Beğenildi:
  19
  Ödül Puanları:
  148