Ehliyet snav

Konusu 'Sınavlar' forumundadır ve vadisu tarafından 8 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : vadisu
  1. vadisu

vadisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben ehlıyet kursuna yazıldım fakat derslere gıdemıyorum .sınava gırmıs olanlar bılır dıy dusundum.sınavda kıtaptakı soukarın aynısımı cıkıyor.yoksa farklımı cıkıyor.yardımcı olursanız sevınırım .çünku kıtabı okumaya ezberlemeye kalaksam olmucak.benneyaptımki

2. 8 Mayıs 2008
  3. yagmurlar67

yagmurlar67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    genelde hep aynı sorular çıkıyor kitaplar da yardımcı oluyor bi o kadar.sen önce ki soruları bulabilirsen bir göz gezdir.internette bulabilirsin heralde ehliyet sınavı sorularını bi önceki dönemlerin.

4. 8 Mayıs 2008
  5. vadisu

vadisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok tesekkur ederım yagmurlar:) internettende bakıyoum gecmış sorulara umarım işe yarar.

6. 8 Mayıs 2008
  7. deniz_35

deniz_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hep aynı şeyler çıkar.hele motor dersinde bir önceki sınavdan 8 9 soru çıkar aynı.madem gidemiyorsun kitaptan konu özetlerini okuyup hemen ardından testlerini çöz.sonrada internette çeşitli sitelerde denemeler var online ehliyet sınavları onlardan mutlaka yararlan.birde geçmiş 3 4 senenin sorularını indir ve onlara çalış başarılar canım a.s.

8. 8 Mayıs 2008
  9. LaL

LaL Hayallerim var benim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
  10. 8 Mayıs 2008
  11. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    vadisu bende bu gectıgımız ehlıyet sınavına gırdım bu hafta sonuda dıreksıyon sınavım var sonra alıcam kısmetse ehlıyetımı.. sınav cok kolaydı ben hıc calısmadım derslere trafık, ilk yardım zaten baya basit genel kulturden bılınen cok sey var okuman gereken bır kac sey var o kadar sadece motor ıcın fırsat bulup kursa gıt derım.. motor dersı 1 hafta ydı ben sadece 3 gun gıttım ve dersıde calısmadım sınavdan 1 gun oncesının aksamı göz gezdırdım ve 2007 nın ehlıyet sınavını ındırdım netten onu cozdum zaten cogu aynı seyler cıkıyor zor degıl merak etme sadece eskı soruları coz yeter..

12. 8 Mayıs 2008
  13. zerrecik

zerrecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    korktuğun kadar zor değil vadisu arkadaşların dediği gibi kitapdan konuları bir defa okuyup ardından testleri çözersen kolaylıkla geçersin sınavı

14. 8 Mayıs 2008
  15. melek82

melek82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim geçmiş yılların sorularını çöz birde motor çok zor motora da sınavdan 2-3 gün önce çalış hatta ezberle anlamay çalışma çünkü zor. ben kursun verdiği kitaba çalıştım. ilkyardım trafik falan 1 okumayla anlaşılıyo hemde zevkli ama motor zor o yüzden sınavdan bikaç gün önce bakki unutmayasın kolay gelsin

16. 11 Mayıs 2008
  17. vadisu

vadisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hepınıze teskkur ederım..bende kursun verdıgı kıtabı calısıyom dedıgınız gıbı cok basıt akılda heen kalıyo ama motor cok karısık yaaa:KK43:internettende calısıyorum baya bı yol katettım dıyebılırım:)ama hıç araba kulanmadıgım için ireksiyondan korkuyorum..

18. 12 Mayıs 2008
  19. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

canım ben de hiç derse gitmeden aldım ehliyetimi
    aydınsari.com'dan çalış, deneme sınavları ve geçmiş yıllara ait soruları çöz
    çok yakın birbirine hepsi. motora biraz daha fazla zaman ayırman gerek, kolay gelsin....